Skladová evidence UNiQ (skladový systém)

Skladová evidence UNiQ (skladový systém)

Číslo zboží: 897
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
14 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Modul Skladová evidence UNiQ je určen pro vedoucí pracovníky skladu a ocení ho samozřejmě i majitelé firem, kteří chtějí mít kontrolu nad skladovými zásobami. Práce s modulem je intuitivní a rychlá. Uplatní se v malých firmách i společnostech s velkými sklady.

Hlídá a kontroluje

Modul Skladová evidence obsahuje vše potřebné pro správu skladu i práci s jeho položkami. V systému je možné vytvořit jeden hlavní a poté libovolný počet dílčích skladů. Aby byly všechny položky pod kontrolou, systém vytváří pro každou vlastní formulář se všemi potřebnými informacemi. Položky je možné následně propojit s e-shopem. K dispozici je nastavení minimálního množství, které musí na skladě být, průměrné spotřeby aj. Systém nastavení hlídá a sám upozorní na potřebu doplnění zboží. V modulu lehce vytvoříte příjemky a předávací protokoly, získáte dokonalý přehled o dodacích listech a vydaném zboží. Pracovat můžete i se zápůjčkami. Všechny operace jsou ukládány, máte proto vše neustále k dispozici. Modul má samostatnou agendu pro reklamace. Pro vyšší přehlednost pracuje i s RMA, což významně urychluje komunikaci mezi vámi a zákazníky.

Inventura už není problém

Skladová evidence UNiQ nabízí i funkce pro provádění inventury skladu. U všech položek je zobrazena cenu za kus, stav před a po inventuře, nákupní cena aj. Systém ukazuje aktuální množství položek. Ke každé je možné připsat poznámky.

Evidence majetku i odpadů

Modul se dá využít i pro evidenci majetku. Každá položka je vedena zvlášť a je-li potřeba, můžete si do systému zadat i termíny pro nutnou revizi. Modul má i funkci pro evidenci odpadů.

Přehledné statistiky

Systém počítá statistiky všech skladů. Díky přehledům je možné správně nastavit nákup i prodej zboží. Oceníte jistě i funkci pro export dat. Možné jsou formáty XML, CSV a ABO.

Lze zakoupit i jako přídávný modul k CRM & ERP systému UNiQ za zvýhodněnou cenu 290Kč / měsíc
 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty