Kontrolní systém UNiQ (kontrola kvality služeb)

Kontrolní systém UNiQ (kontrola kvality služeb)

Číslo zboží: 894
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Kontrolní systém UNiQ pracuje na cloudovém řešení a nachází využití při kontrole kvality poskytovaných služeb. Systém nachází uplatnění ve všech oborech podnikání, nejčastěji ho využívají úklidové a stavební firmy.

Funguje online, bez nutnosti instalace

Kontrolní systém funguje online, není tedy nutné nic instalovat. Výhodou tohoto řešení je, že do systému máte přístup přes počítač, tablet i chytrý telefon, takže se můžete připojit vlastně kdykoliv. Systém má špičkové zabezpečení. Vaše data se průběžně ukládají na zabezpečený server.

Praktický příklad fungování systému

Jste úklidová firma a zajišťujete úklid ve firmě XY. Na místo pošlete pověřeného pracovníka, který zde provede úklid ve stanoveném rozsahu. Po dokončení práce a pro ověření kvality na místo vyšlete kontrolora, který provede namátkovou kontrolou. Kontrolor sepíše hlášení (report) a ten nahraje do systému. V reportu uvede datum a místo kontroly, hodnocení, jméno firmy, která si úklid objednala a jméno své a zaměstnance, který úkol prováděl. Do systému také může uvést další poznámky a případně i nahrát fotografie jako důkaz kontroly. Vy tedy získáte data, která jsou důležitá pro vás i pro vašeho zákazníka. Report bude do systému uložen a současně bude poslán odběrateli na e-mail. Máte tedy maximální kontrolu nad tím, jak vaši zaměstnanci plní své pracovní povinnosti a na případné problémy můžete rychle reagovat. Toto službu určitě ocení i vaši zákazníci.

Hlavní výhody systému

  • přesná evidence a plánovaní kontrol
  • maximální přehled a kontrola odvedené práce zaměstnanců
  • možnost nastavení neomezeného počtu kontrol
  • funkce pro rozesílání hromadných reportů

Výhodou systému je, že platíte pouze za úkon, tedy za report, který provádí externí kontroloři. Cena 1 reportu je 290 Kč bez DPH.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty