HR systém UNiQ pro personalistiku

HR systém UNiQ pro personalistiku

Číslo zboží: 893
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
11 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Díky HR modulu systému UNiQ je možné mít agendu personalistiky pod kontrolou a nakládat s ní maximálně efektivně. HR modul nabízí intuitivní ovládání a současně i rychlou práci se všemi důležitými položkami.

Vzájemné propojení

Personální agenda je velmi obsáhlá, takže je možné, že se v ní mohou personalisté snadno ztratit, čímž je silně znehodnocena jejich práce. Tento závažný problém umí HR modul řešit.

  • V systému mají personalisté k dispozici několik oddílů, které fungují samostatně a současně jsou vzájemně propojeny.
  • Výhodou jsou předem připravené elektronické formuláře, do kterých je možné veškerá data o zaměstnancích či uchazečích o práci zapisovat a ukládat si je pro pozdější práci.

Pracovní pozice

  • Připraven je například modul Nová pozice, který obsahuje ještě funkce Inzerát a Pracovní pozice.
  • Inzerát slouží pro přípravu a správu nového inzerátu pro nábor zaměstnanců.
  • Pracovní pozice je seznamem základních kritérií, kterých je pro danou pozici potřeba. Uvést je možné například Způsobilosti - Soft Skills i Hard Skills, klíčové odpovědnosti, metody měření výkonnosti na dané pozici aj.
  • U každé pozice je možné vytvořit seznam o kandidátech se základními údaji o nich. Modul HR nabízí obsáhlý a velmi přehledný seznam všech pracovních pozic. Vždy je uveden název pozice, datum vytvoření, informace o jejím zakladateli apod.

Modul pro snadnou inzerci pozic i adaptační plány

Personalisté mají k dispozici i modul Inzerujeme, který významně ulehčuje práci spojenou s náborem nových zaměstnanců. Jeho výhodou je napojení na online inzertní servery, takže je vložení inzerátu otázkou chvíle. Součástí modulu je i detailní Harmonogram náboru. Systém také nabízí funkci pro snadné vytváření HR šablon pro adaptační plán, kde je možné definovat cíle i nástroje plánu, nastavit plány setkání, systém hodnocení aj.

Lze zakoupit i jako přídávný modul k CRM & ERP systému UNiQ za zvýhodněnou cenu 290Kč / měsíc 
 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty