Fakturační systém UNiQ

Fakturační systém UNiQ

Číslo zboží: 892
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
10 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Fakturační systém UNiQ disponuje množstvím zajímavých funkcí, které jsou vzájemně propojeny a díky tomu fungují jako kompaktní celek. Systém UNiQ jistě najde uplatnění v malých, středních i velkých podnicích.

Rychlost a přehlednost

UNiQ umožňuje rychlé vystavení faktur i následnou práci s nimi. Faktury je možné jednoduše vytvářet pomocí přednastavených konceptů, což celý proces urychluje a usnadňuje.  U každé faktury si můžete nastavit všechny povinné údaje a uložit si je pro pozdější použití. Výhodou systému je, že dokáže nahrávat položky ze skladu a vytvářet vlastní ceníky. Systém má napojení na ARES (Administrativní registr ekonomických subjektů), takže fakturační údaje firem nemusíte nikde složitě hledat. Další příjemnou funkcí je možnost vytváření soukromých poznámek u odběratelů. Zapisovat si můžete informace o schůzkách, telefonátech, důvěryhodnosti a můžete nahrávat i další potřebné dokumenty. Fakturační systém UNiQ disponuje i funkcí pro automatické vytváření faktur, kterou jistě oceníte při pravidelném obchodním styku s dodavateli či zákazníky.

Kontrola, vyhledávání i systém pro neplatiče

Maximální kontrolu budete mít nad všemi vydanými, zaplacenými i nezaplacenými fakturami. Využívat můžete přehled pro vydané faktury. Pro větší efektivitu v systému funguje i samostatný přehled pro nezaplacené faktury. Součástí systému je i modul CONTROL. Právě v něm jsou evidovány všechny faktury po splatnosti. Modul umí počítat penále, zobrazuje přehled komunikace, která je s neplatičem vedena (e-maily a případně i SMS), generuje písemné upomínky a eviduje i informace od právní kanceláře.

Další užitečné funkce

Kromě výše popsaných má fakturační systém i další užitečné funkce, jako je možnost filtrace faktur podle různých kritérií, vystavení příjmových dokladů aj.

Fakturační systém UNiQ - pronájem licence / do 100 faktur / 1 490 Kč / měsíc 
Fakturační systém UNiQ - pronájem licence / do 500 faktur / 2 490 Kč / měsíc

Fakturační systém UNiQ - pronájem licence / nad 500 faktur / 3 490 Kč / měsíc  

Lze zakoupit i jako přídávný modul k CRM & ERP systému UNiQ za zvýhodněnou cenu 990Kč / měsíc bez omezení počtu faktur či s omezením na 500 faktur za 490 Kč měsícně
 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty