ERP UNiQ (informační a ekonomický systém)

ERP UNiQ (informační a ekonomický systém)

Číslo zboží: 891
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě
ks  

ERP (Enterprise Resource Planning) je systém vytvořený pro efektivní řízení produkčních procesů firmy. ERP systém UNiQ umožňuje s maximální přesností a důrazem řídit vnitropodnikové procesy tak, aby mohla firma prosperovat a dále se rozvíjet.

Řízení, plánování i dohled

ERP systém UNiQ má několik vzájemně propojených modulů, prostřednictvím kterých je možné provádět dohled nad činnostmi firmy, plánovat úkoly a cíle a současně vše řídit. Díky jeho variabilitě a možnosti individuálního nastavení najde ERP systém UNiQ uplatnění v malých podnicích (min. s 5 zaměstnanci) i ve velkých společnostech (do zhruba 50 zaměstnanců).

Moduly, které určitě oceníte

  • První důležitou součástí systému je modul pro fakturaci a účetnictví. V systému je možné snadno vytvářet nové faktury (i podle předem definovaných šablon) a dále s nimi pracovat.
  • Systém je napojen i na sklad, takže eviduje všechny nastavené položky a vy máte vždy přehled o tom, jaké zboží a v jakém množství na skladě máte.
  • Faktury systém sám třídí na zaplacené a nezaplacené, čímž získáváte přehled o platební morálce vašich obchodních partnerů i zákazníků.
  • K dispozici jsou i další funkce pro kontrolu a zvýšení efektivity prodeje.
  • V rámci modulu účetnictví ERP systém UNiQ provádí některé úkony automaticky. Tím se předchází chybám a současně je celá agenda rychlejší a přehlednější.

Statistiky pro dokonalý přehled

  • S ERP systémem UNiQ budete mít o dění ve firmě přehled o všem. Systém shromažďuje všechna důležitá data a vyhodnocuje je. Ihned tedy vidíte případné nedostatky a problémy a můžete je rychle řešit.
  • Systém vám permanentně nabízí komplexní informace o vaší společnosti, které můžete využít ve prospěch a rozvoj další podnikatelské činnosti. Slouží k optimalizaci workflow a nabízí zcela nový pohled na informace.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty