Emailingový systém UNiQ (hromadná pošta a newslettery)

Emailingový systém UNiQ (hromadná pošta a newslettery)

Číslo zboží: 890
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
13 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Emailingový systém UNiQ je nastaven tak, aby umožnil rychlou a snadnou komunikaci skrze e-maily v rámci firmy i mimo ni. Systém je skvělým nástrojem pro posílání hromadné pošty na obchodní partnery i zákazníky (posílání newsletteru apod.)

Modul pro správu adresátů

  • Systém má Modul adresáti, ve kterém je možné ukládat e-mailové adresy do skupin. Každou skupinu je možné spravovat podle individuálních potřeb.
  • Dále systém umožňuje rychlé rozesílání e-mailů adresátům v rámci dané skupiny. Při nahrávání kontaktů systém sám kontroluje, zda se daný kontakt ve skupině neduplikuje, stejný e-mail je ale možné uložit do více skupin. V tomto případě emailingový systém zajistí, aby při rozesílání byl na duplicitní adresu odeslán e-mail pouze jednou.
  • Systém podporuje soubory TXT a CSV (Excel). CSV je vhodnější pro personalizaci e-mailů.
  • Emailingový systém je napojen na modul Fakturace, což oceníte při obchodní komunikaci.
  • Je možné selektovat například jen spolehlivé obchodní partnery a posílat jim speciální nabídky apod.

Šablony pro urychlení komunikace

V systému si můžete nastavit HTML šablony, které při komunikaci často využíváte. Pro rozeslání e-mailů stačí zvolit šablonu a adresáta (případně skupinu adresátů) a zprávu jednoduše odeslat.

Další významné funkce

Každý uživatel má k dispozici individuální nastavení. Může volit vlastní styl podpisu, obrázek apod. Před odesláním e-mailu se zobrazí náhled, který funguje jako kontrola, zda je e-mail napsán a nastaven správně. 

Funkce Nastavení pravidelného upozornění

Jedná se o automatické nastavení odesílání e-mailů dané osobě či v pravidelných intervalech (např. každý týden apod.) Uplatní se především při rozesílání nabídek či upomínek. 

Propojení na modul Komunikace

Díky napojení na modul Komunikace umožňuje i rozesílání SMS. Emailing je možné napojit i na virtuální telefonní ústřednu Telfa. Emailingový systém ukazuje statistiky, možný je export kontaktů z externích webových zdrojů, nabízí nastavení adres Reply To, Sender a další.

Lze zakoupit i jako přídávný modul k CRM & ERP systému UNiQ za zvýhodněnou cenu 290Kč / měsíc 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty