Docházkový systém UNIQ (kontrola docházky zaměstnanců)

Docházkový systém UNIQ (kontrola docházky zaměstnanců)

Číslo zboží: 889
EAN: 8595626601288
Dostupnost: Na skladě

ks  
11 Lidí si právě prohlíži tento produkt
351 Lidí si koupilo tento produkt

Docházkový systém je nástroj, který umožňuje získat přesnou kontrolu nad příchozími a odchozími časy zaměstnanců do práce a z práce. Systém sleduje docházku každého jednotlivce zvlášť, díky čemuž vedoucí pracovníci získají dokonalý přehled o dodržování základní pracovní doby každého zaměstnance.

Stačí 1 klik a získáte dokonalý přehled

Princip fungování Docházkového systému je poměrně jednoduchý, a právě díky tomu se z něj stává neocenitelný pomocník. Jestliže budete chtít vědět, jak konkrétní zaměstnanec dochází do práce a zda plní určenou pracovní dobu, stačí jediné kliknutí na ikonu přehled. Ihned se zobrazí detailní informace.

Zobrazuje i pracovní morálku během celého roku

Systém eviduje také neodchody - přesčasy, zaznamenává časy schůzek před i po pracovní době, schůzky ve dne a dokonce i počet pauz na oběd. Zajímavá je funkce pro filtraci docházky podle období. Můžete si zvolit měsíc a rok a zjistit si, jak daný zaměstnanec v daném období plní své povinnosti. Nejvíce problémů s docházkou bývá hlavně v letních měsících, v zimě jsou potom častější pozdní příchody. Díky systému budete mít důkaz o případném neplnění základní povinnosti včasné docházky a budete s ním moci vše včas řešit. Pokud by se stav nezlepšil, je nedochvilnost a neplnění pracovní doby důvodem k výpovědi.

Ještě více informací  

Docházkový systém funguje v rámci modulu Zaměstnanci. Pokud budete chtít o zaměstnanci zjistit více, otevřete si jeho osobní kartu. Osobní karta udává kompletní informace o tom, jak si daná osoba vede v rámci firmy, zjistíte zde, jaká je činnost zaměstnance, zda má za sebe zástupce, na jaké pozici se nachází ve firemním stromu, kde se pohybuje, ihned také, jak je na tom s nemocemi, s čerpáním dovolené apod.


Docházkový systém UNiQ - pronájem licence / uživatel / 290 Kč / měsíc
Docházkový systém UNiQ - pronájem licence / zaměstnanec / 99 Kč / měsíc
- v rámci počtu zaměstnaců se poskytují slevy až do výše 50%
 

Docházkový systém UNiQ lze používat jako přídávný modul k CRM & ERP systému UNiQ zdarma.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty