Centrální pokladna propojená na CRM & ERP systému UNiQ

Centrální pokladna propojená na CRM & ERP systému UNiQ

Číslo zboží: 785
EAN: 8595626600007
Dostupnost: Na skladě

ks  
28 Lidí si právě prohlíži tento produkt
315.00000000
315 Lidí si koupilo tento produkt

Centrální modul je funkce pro síťové propojení SQL databází více pokladen či pokladních systémů. Dochází tak ke shromažďování dat ze všech poboček obchodu nebo restaurace do jedné centrální pokladny. Všechna účetní, ekonomická, informační, kontrolní a statistická data se tak setkávají a synchronizují na jednom místě.

Síťová pokladna je vhodná pro

  • všechny druhy obchodní činností - zboží i služby
  • malé i velké společnosti
  • více provozů a poboček
  • síť obchodů a centra služeb
  • obchodní centra a supermarkety

Propojení na ekonomický a informační systém - CRM a ERP UniQ

Modul umožňuje napojení pokladního systému na CRM a ERP UniQ, tedy systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) a ekonomicko-informační systém (ERP) v jednom. Právě tím je systém UniQ tak unikátní.

 

Co získáte propojením na UniQ

Propojením dochází ke komunikaci a výměně dat mezi dvěma segmenty, které obsahují agendu skladů, fakturací, účetnictví, kontaktů, dodavatelů, odběratelů, upomínek, statistik, projektování, řízení lidí, vyhodnocování kampaní apod. Propojením můžete dosáhnout maximální kontroly nad tokem informací a finančních prostředků vašeho byznysu.

 

Stručná charakteristika systému UniQ

UniQ je CRM a ERP systém v jednom. Nabízí celou řadu možností a standardních funkcí, které by měl každý ekonomický a informační systém obsahovat. UniQ je kompletně v češtině a v současnosti je pro vážné zájemce nabízen na jeden rok zdarma. Zvládá například zaměstnaneckou docházku, stav ve skladech, zadání a kontrolu plnní úkolů, řízení obchodních případů a projektů, tvorbu a správu databáze kontaktů, přehled objednávek, registraci dodavatelů, odběratelů, firemní komunikaci, personální informace o zaměstnancích a další. Shromažďuje a vyhodnocuje informace nejen o úspěšnosti firmy, ale také o průběhu marketingových kampaních. UniQ je funkčně rozsáhlý, ale zejména unikátní.


Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty