AWIS Servis pokladny

Číslo zboží: 972
Dostupnost: Na skladě

Prodej 1 Kč bez DPH


1 Kč s DPH

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
178.00000000
178 Lidí si koupilo tento produkt

SERVIS POKLADNY

Kvalitní a hlavně unikátní software pro přehlednou správu reklamací a servisu pokladen. Pro naše zákazníky jsme připravili mobilní aplikaci pro kompletní správu naší servisní činnosti, pracovících řešící servis,reklamací a přehledné informace o prduktech AWIS. AWIS Servis pokladen vám také umožní spravovat důležité dokumenty, reagovat na události v postupu servisu přímo z chytrého telefonu. 

PŘIHLÁŠENÍ DO ADMINISTRACE

Po úspěšném přihlášení do administrace získáte přístup k mnoha funkcím:

  • Servis/Reklamace: V této části administrace je možné zadat stížnost či přesněji reklamaci na služby. V přehledném menu lze posléze sledovat řešení Vaší reklamace. Menu obsahuje informace o stavu reklamace. Dále popis reklamace a informace o řešení reklamace. Získáte tím perfektní přehled o Vaší žádosti na reklamaci služeb
  • Pracovníci: Tato sekce Vám poskytne náhled na pracovníky, kteří řeší Vaše žádosti (reklamace, servis apod.)
  • Dokumenty: Zde Vám evidujeme veškeré dokumenty. Smlouvy, důležité informace apod.
  • Fakturace: Komplexní informace o platbách. Kdy bylo vystaveno, splatnost, číslo faktury, stav a možnost náhledu faktury v PDF

JAK SERVIS POKLADNY FUNGUJE?

Náš zákazník získá unikání přístupové jméno a heslo, pod kterým se přihlásí na http://www.awis.cz/servis

Servis pokladny je opravdu velmi vhodný nástroj pro veškeré naše klienty. Získejte přehled o všem. Řešte reklamace jedním kliknutím, sledujte informace o provedených platbách, mějte dokumenty pod kontrolou. Stále pracujeme na tom, jak Vám ušetřit čas a mít vše pod kontrolou a to tato APLIKACE SERVIS POKLADNY poskytuje na 100%. Servis i pro nadcházející EET - Elektronickou evidenci tržeb

Ke stažení na Google Play

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty