Vzdálená podpora

Vzdálená podpora

Číslo zboží: 832
EAN: 8595626600090
Dostupnost: Na skladě

Prodej 350 Kč bez DPH


424 Kč s DPH

ks  
13 Lidí si právě prohlíži tento produkt
449.00000000
449 Lidí si koupilo tento produkt

Máte-li pokladní systém AWIS nebo platební POS terminál či jiné hardwarové vybavení pro pokladny, můžete využít naší vzdálené technické podpory. V případě pomoci či pouze otázek stačí zavolat nebo napsat email. Využít můžete i naší servisní linku. Veškeré nastavení, úpravy a případné řešení aktuálního problému se v režimu “Vzdálená podpora” provádí za předpokladu, že pokladna je připojena k síti internetu. Technik či specialista řeší problém na dálku, čímž ušetříte za výjezdy a kilometrovné.

Jak vzdálená podpora funguje

Veškeré služby vzdálené podpory vykonávají naši specialisté v online režimu, což znamená, že se na dálku prostřednictvím internetu připojí k síti vaší pokladny. Mohou tak téměř okamžitě provádět požadované úkony a vyřešit váš problém. Služba “Vzdálená podpora” nezahrnuje hodinovou taxu za odbornou práci specializovaného technika při řešení problému. Tyto poplatky jsou individuální, proto nás neváhejte kontaktovat s poptávkou.

Výhody vzdálené podpory

Velkou výhodou této služby je eliminace nákladů za výjezd našeho technika. Tato služba je vhodná spíše pro více pobočkové prodejny, hotely, restaurace a další provozy s prodejem zboží i služeb.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty