Řešení pro restaurace - Apple iOS

Číslo zboží: 933
EAN: 8595626602773
Dostupnost: Na skladě

Prodej 31 000 Kč bez DPH


37 510 Kč s DPH

ks  
14 Lidí si právě prohlíži tento produkt
243.00000000
243 Lidí si koupilo tento produkt

Obsluhujte ve své restauraci stylově a ukažte zákazníkům, že máte nejen kvalitní jídlo, obsluhu, ale taky dokonalou pokladní sestavu.

V řešení pro restaurace Apple iOS se potkávají dva klenoty: Pokladní systém PEXESO a stylový tablet Apple. S touto pokladní sestavou obsahující navíc mobilní tiskárnu se účtuje samo. Navíc doladíte svou image do dokonalosti.

Co je to sestava Řešení pro restaurace Apple iOS

Pečujte o své zákazníky jednoduše a rychle. S pokladní sestavou Řešení pro restaurace Apple iOS to půjde jedna báseň.

Tato pokladní sestava obsahuje pokladní software PEXESO iOS pro produkty Apple. Precizní a tichou tiskárnu KH 300 s automatickou řezačkou. Plnohodnotné řešení s elegancí výrobků APPLE. Tato pokladní sestava je vhodná pro menší a střední gastro provozy.

Pokladní řešení pro obchody Apple iOS dává možnost majiteli zpravovat vzdáleně i několik provozoven. 

Pokladní systém PEXESO pro iOS

PEXESO je unikátní, uživatelsky velmi příjemný a jednoduchý pokladní systém pro produkty od společnosti APPLE, jako je iPAD, iPHONE a jiné mobilní terminály a zařízení, které pracují se známým operačním systémem iOS. PEXESO je možné používat pouze dotykem na displej a není možné ho ovládat pomocí myši.

Tablet Apple, následuj image. I instinkt

Kombinace kvalitní a jedinečné značky s pokladním systém PEXESO pro iOS dělá z účtování brnkačku. Vždyť s iPadem je krásné v restauraci pracovat. Navíc ho využijete nejen při účtování.

Když k tomu přidáte unikátní pokladní systém PEXESO, dostanete do restaurace skutečného dříče, který je stylový, funkční, výkonný a nesmrtelný.

Termální tiskárna s rychlostí blesku - 300 mm/s

Potřebujete v restauraci rychle obsloužit a zkasírovat hosty? Rychlá termální tiskárna vám pomůže – je spolehlivá, tiskne rychleji, než zákazníci přemýšlejí a je spolehlivá – na věky.

Rychlostí tisku 300 mm/s
150 km tisku
pokladních lístků
Automatická řezačka
Rozhraní: Serial + USB + Ethernet, Parallel + USB


Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství