Řešení pro obchody - WINDOWS tablet

Číslo zboží: 932
EAN: 8595626602674
Dostupnost: Na skladě

Prodej 25 280 Kč bez DPH
30 589 Kč s DPH

ks  
39 Lidí si právě prohlíži tento produkt
223.00000000
223 Lidí si koupilo tento produkt

Běháte často po obchodě a chcete mít pokladnu stále u sebe? Tak je tu pro vás pokladna v tabletu, kterou můžete mít stále u sebe a profitovat z její mobility.

Pokladní sestava je složená z pokladního systému pro Windows – AWIS Obchod, tabletu s úhlopříčkou 8 palců, zákaznického displeje a vysokorychlostní termální tiskárny KH300. 

Váš úspěch v obchodním podnikání s EET

Co je to sestava Řešení pro obchody Windows tablet

Tato pokladní sestava s tabletem kombinuje možnosti pokladního systému AWIS Obchod, které plní všechny funkce moderní pokladny s kompaktností tabletu s operačním systémem Windows. Samozřejmostí je podpora EET.

Pokladní sestava také obsahuje zákaznický displej, tiskárnu KH300 s automatickou řezačkou a pokladní zásuvku.

Je ideálním řešením pro obchody, kde nejsou vhodné počítače z důvodů prostoru nebo nutnosti pohybu po obchodě.

Pokladní systém AWIS Obchod pro bleskové účtování

Pokladní software AWIS Obchod je ideální pro vysoký výkonrychlé zúčtování dotykem pro všechny malé obchody i větší řetězce. Pokladní systém AWIS Obchod se jednoduše ovládá a stane se vaším bezvadným pomocníkem při každodenním prodeji. 

Windows tablet, mobilní účtování pro všechny obchody

V pokladní sestavě dostanete tablet s operačním systémem Windows a předinstalovaným pokladním systémem AWIS. Úhlopříčka displeje u tabletu je 8 palců, což je více než dostačující pro všechny obchody, kde tablet používáte ve stojánku, nebo se s ním běháte po celém obchodě.

Kromě toho tablet využijete jako prezentační prostředek – ukázka produktů, které nemáte na prodejně. Zároveň funguje jako kterýkoliv jiný tablet pro e-mailovou komunikaci apod. 

Termální tiskárna na 1,5 mil. řezů a 150 km tisku

Přestavte si výkonnou tiskárnu pro svou pokladní sestavu, která vás snad i přežije. Rychlostí tisku 300 mm/s předčí větší kolegyně, s automatickou řezačkou vám odpadne práce s odtrháváním účtenek a spolehlivost? Neuvěřitelných 150 km tisku. Tyto výhody vám zjednoduší účtování – všechno půjde líp.

Přehledný zákaznický displej s 2 řádky

Dejte zákazníkům vědět, co zrovna ve vaší pokladní sestavě účtujete. Zákaznický displej se dvěma řádky po dvaceti znacích ukáže vše podstatné a hodí se do každého obchodu. Na zákaznickém displeji nastavíte náklon i výšku stojanu pro ideální viditelnost.

Variabilní pokladní zásuvka s mincovníkem

Pohybujete se často po obchodě? Mějte tržbu neustále bezpečně uloženou v pokladní zásuvce. Pokud se zákazníkům věnujete a ukazujete jim zboží s pokladnou v tabletu, určitě ji využijete.

Pokladní zásuvka bezpečně uloží peníze ve vyjímatelném mincovníku a pořadači bankovek s libovolně nastavitelnými přihrádkami. Pořadač můžete také vylepšit zamykatelným víkem. Otevírání této pokladní zásuvky je možné mechanickým klíčkem nebo elektronicky

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty