Propojení pokladny s výčepním systémem CESK

Propojení pokladny s výčepním systémem CESK

Číslo zboží: 791
EAN: 8595626602124
Dostupnost: Na skladě

A NEBO
ks  
35 Lidí si právě prohlíži tento produkt
271.00000000
271 Lidí si koupilo tento produkt

Velmi specifický modul, který propojuje pokladní systém se samoobslužným výčepním pultem CESK. Samoobslužný výčep, který je umístěn na stole zákazníka, má počítadlo nápojů. Informace o množství vyčerpaného nápoje se díky modulu převedou do pokladny a přičtou k zákaznickému účtu.

Stručná charakteristika výčepního systému CESK

Naše partnerská společnost CESK je předním českým dodavatelem vybavení gastronomických zařízení. Nabízí širokou nabídku nápojové a výčepní techniky, ale také evidenční systémy, plnicí linky pro sodovkárny a pivovary, postmixy, šokery, výrobníky ledu nebo chladicí přístroje. Jedním z produktů CESK je i samoobslužný výčepní systém, který umožňuje přípravu nápoje zákazníkem přímo na jeho stole. Tento způsob čepování například piva se stal velmi oblíbeným a čím dál žádanějším.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty