Propojení pokladny s informačním systémem OBIS

Propojení pokladny s informačním systémem OBIS

Číslo zboží: 788
EAN: 8595626602100
Dostupnost: Na skladě

A NEBO
ks  
47 Lidí si právě prohlíži tento produkt
440.00000000
440 Lidí si koupilo tento produkt

Pokladní modul pro specifický informační systém Obis, který se specializuje na informatiku ve Státní správě. Nabízí propojení komunikace a exportování specifických dat a informací v oblasti úřadů, organizací, energetiky apod.

Stručná charakteristika informačního systému Obis

Obis je specialista na softwarové a systémové řešení v oblasti tvorby, implementace, údržby a rozvoje informačních systémů pro úřady a velké organizace, magistráty, městské a krajské úřady, pozemkové úřady, ministerstva a energetické společnosti. Klientské aplikace informačního systému Obis jsou vzájemně provázány a pracují ve společné datové základně. Tyto vlastnosti umožní uživateli pracovat, editovat a prohlížet veškeré informace, které se vztahuji k danému správnímu subjektu, objektu nebo události.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty