Rozšíření pokladny AWIS - funkce Mobilní skladník

Rozšíření pokladny AWIS - funkce Mobilní skladník

Číslo zboží: 774
EAN: 8595626600168
Dostupnost: Na skladě

A NEBO
ks  
11 Lidí si právě prohlíži tento produkt
431.00000000
431 Lidí si koupilo tento produkt

Mobilní skladník je softwarová aplikace určená pro mobilní terminály. Nabízí efektivní, snadné, přehledné a hlavně mobilní vedení a editování agendy skladového hospodářství. Umožňuje skladníkům pracovat se systémem kdekoliv v prostoru skladu. Modul zajistí propojení pokladního systému s aplikací tak, aby docházelo k synchronizaci všech dat v reálném čase. Na provozu umožňuje zjednodušit skladové operace a vytvářet potřebné doklady pomocí ručního terminálu se snímačem čárových kódů. Program spuštěný v terminálu umožňuje vytvářet, prohlížet, doplňovat a opravovat skladové doklady u činností: příjem na sklad, výdej ze skladu.

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství je agenda, jejímž úkolem je kontinuální vedení skladových položek - produktů a zboží na skladě. Agendu lze propojit například s internetovým obchodem pro lepší přehled dostupnosti produktů. Důsledným vedením skladového hospodářství předejdete případným nechtěným ztrátám ze strany zaměstnanců.

Skladový systém

Dalším z produktů softwarové dílny AWIS je skladový systém, který je zároveň součástí pokladního systému. Skladový systém poskytuje komplexní vedení skladového hospodářství na vysoce profesionální úrovni a v moderním provedení. Systém pro sklad je zabudován v pokladně v části Office (část pro manažery) a nabízí možnost tvorby a správy neomezeného množství skladových položek. Umožňuje také vedení nelimitovaného množství skladů včetně vzájemného propojení mezi jednotlivými sklady.

Skladový software AWIS

Skladový software je komplexní program velmi jednoduše a přehledně řešený, jehož úkolem je databázové vedení skladových položek. Software zahrnuje vkládání, editování a celkové evidování všech skladových položek, jakými jsou zboží, služby, materiál, produkty v eshopu apod. Mimo skladové položky pracuje také s příjemkami, objednávkami, inventurami, odpisy majetku, odpisy ceníkových položek, majetky a seznamem dodavatelů. Umí také zaznamenávat obrat skladu nebo výdeje do externího skladu.

Skladový software AWIS je řešen pomocí tabulkových sloupců, kde jsou jednotlivé záznamy o položce. Systém dává možnost nastavení automatického generování objednávek na základě chytrého upozorňování na docházející zboží na skladě. Dále nabízí nastavení minimálního množství zásob, exporty a importy položek z excelové tabulky, inventury a zrcadla i s propojením na váhu.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty