Propojení pokladny s rezervačním systémem PREVIO

Propojení pokladny s rezervačním systémem PREVIO

Číslo zboží: 789
EAN: 8595626602070
Dostupnost: Na skladě

A NEBO
ks  
13 Lidí si právě prohlíži tento produkt
345.00000000
345 Lidí si koupilo tento produkt

Modulové řešení pro spojení pokladny s hotelovým a rezervačním systémem společnosti Previo. Díky propojení dochází ke vzájemné výměně informací o rezervacích z recepce nebo vašeho webu a dalších provozních dat.

Stručná charakteristika informačního systému Previo

Previo nabízí komplexní řešení pro ubytovací zařízení. Třemi hlavními pilíři tohoto systému jsou RESERVATION+, což je rezervační systém pro webové stránky a PREVIO PRO - jednoduchý flexibilní hotelový systém a dále channel manager PREVIO GLOBAL pro propojení zahraničních rezervačních portálů.


Rezervační systém nabízí on-line napojení na recepční systém, konvenční přístup, flexibilní nastavení slev a akcí, multijazykové rozhraní (10 jazyků), mobilní kompatibilitu, upselling, pobytové balíčky, kalendář obsazenosti, platební bránu či flexibilní nastavení závaznosti objednávky. Cloudový hotelový systém umožňuje efektivní řízení hotelu nebo penzionu, systémové uložení dat, vedení hotelových účtů, vystavování účetních dokladů a evidence plateb.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty