Univerzální EET pokladní řešení

Číslo zboží: 1054
EAN: 8595626602742
Dostupnost: Na skladě

Prodej 19 900 Kč bez DPH

Původní cena 31 339 Kč

ks  
43 Lidí si právě prohlíži tento produkt
387.00000000
387 Lidí si koupilo tento produkt

Dopřejte zaměstnancům i hostům pokladní sestavu, která obstojí i při nadměrné zátěži. Pokladní systém AWIS Obchod Easy, výkonné PC Dell, LCD monitor a vysokorychlostní tiskárna vytvářejí dalšího platného člena týmu.

Řešení s tímto pokladním systémem obstojí v malé restauraci i ve velkém obchodním řetězci. Lehoučce jej rozšíříte o další praktická periferní zařízení. 

Co je to Univerzální EET pokladní řešení s PC, LCD + tiskárna

Sestava je velmi vhodná do prostředí kde potřebujete profesionální rychlý nástroj na který se můžete spolehnout! S touto pokladnou již nikdy nezažijte problém se zamrznutím systému nebo s výpadkem, kdy nemůžete markovat.

Srdce pokladny tvoří systém AWIS Obchod Easy, jenž díky intuitivnímu a přehlednému ovládání dělá z účtování procházku růžovým sadem. K tomu přispívá vysoce výkonný počítač Dell a 15" monitor s technologií LED Sharp. Sestavu doplňuje vysokorychlostní termotiskárna, která se ani po vytisknutí 150 kilometrů lístků nezasekne.

Sečteno, podtrženo: Naše univerzální EET pokladní řešení se kompletně postará o chod každé restaurace, obchodu nebo různých řemesel.

Vysokorychlostní tiskárna KH300 se spolehlivostí 150 km

V restauraci „vyjíždí“ obsluha jeden pokladní lístek za druhým. Buďte si jistí, že vysokorychlostní tiskárna KH300 frčí rychlostí tisku 300 mm/s, kvalitně provede 1,5 milionů řezů a spolehlivě jí projede 150 kilometrů kotoučků. Mašinka urychlí číšníkům práci a v kombinaci s pokladním systémem AWIS Gastro pro restaurace dovede z namáhavé směny udělat pohodovější pracovní den.

Přidejte další hardware a buďte při obsluze ještě účinnější

I když naše řešení splní kompletně požadavky každé restaurace – účtuje, tiskne, funguje jako EET pokladna – můžete ho vylepšit napojením dalšího hardware i software.

Zákaznický displej, kamerový systém, nebo pokladní moduly jako Mobilní číšník či Mapa stolů zvýší komfort při účtování a obsluhování.

 

Pokladní software AWIS Obchod


 

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty