Pokladní sestava pro Mobilní prodej (klasický 7" tablet + mobilní tiskárna)

Číslo zboží: 904
Dostupnost: Na skladě

Prodej 7 390 Kč bez DPH
8 942 Kč s DPH

ks  
31 Lidí si právě prohlíži tento produkt
120.00000000
120 Lidí si koupilo tento produkt

Odesílejte objednávky přímo od stolu zákazníka. Obsluhujte jednoduše letní zahrádku. Dejte obchodování nový rozměr. To všechno díky mobilní pokladně, která pomůže všude, kde klasická pokladní sestava nestačí.

Kombinace tabletu AWIS 7", mobilního pokladního systému PEXESO a přenosné tiskárny vám umožní postarat se o zákazníky, ať už jste kdekoliv.

Váš úspěch v obchodním podnikání s EET

Co je to pokladní sestava pro Mobilní prodej

Dobrý den, dám si jedno pivo – obsluha běží namarkovat na centrální kasu, přinese nápoj. Dal bych si ještě jedno – opět stejně dlouhá cesta. Platím, prosím – číšník musí zase pelášit ke kase, vytisknout účtenku a vrátit se k zákazníkovi. Jak ušetřit nohy a čas?

S mobilní pokladnou pošle obsluha objednávku na bar nebo do kuchyně. Když se číšník vrací od stolu, už má připravené nápoje a v kuchyni už kuchař nandává oběd na talíř. Při placení obsluha vytiskne účtenku přímo z mobilní tiskárny zavěšené u pasu. Kolik kroků a času ušetří? Tolik, aby se se vší pečlivostí věnoval všem hostům v restauraci.

Nemusíte ani počítat, abyste zjistili, že pořízení mobilní pokladny do provozu se zahrádkou, se vyplatí. Stejně tak mobilní pokladní sestava najde uplatnění ve stáncích i u obchodních zástupců.

Intuitivní mobilní pokladní systém PEXESO 

U mobilní sestavy podporující EET nesmí chybět náš pokladní systém PEXESO. Varianta do 100 položek bohatě pokryje potřeby stánkařů i obchodních zástupců. Je to pro váš gastro provoz málo? Přejděte na plnou verzi PEXESA a ovládněte účtování flexibilním a rychlým pokladním řešením.

S tabletem AWIS 7" ovládnete pokladnu dvěma prsty

Mobilní pokladně padne malý tablet AWIS 7" jako ulitý – při práci na place nepřekáží, přitom při držení oběma rukama snadno zaúčtujete a palci dosáhnete po celé ploše. Tablet přes bluetooth propojíte s bezdrátovou tiskárnou, kterou může mít číšník zavěšenou na opasku, nebo klasickou tiskárnou umístěnou poblíž kasy. 

Bezdrátová tiskárna Zonerich – výměna kotoučku lusknutím prstů

Mobilní tiskárna Zonerich si s pokladním systémem PEXESO rozumí díky rozhraní bluetooth. Váži pouhých čtvrt kila, takže ji na opasku neucítíte. Termo kotoučky o rozměru 58 mm vyměníte pouhým vložením do tiskárny a 9V baterie s vysokou kapacitou dovolí obsluze běhat po restauraci celý den na jedno nabití. Součástí balení je kabeláž pro nabíjení a šikovné pouzdro za opasek, díky kterému obsluha tiskne účtenky přímo u zákazníka.

Spokojená obsluha i hosté

Při zúčtování se zákazníkem ušetří obsluha čas. Vyhne se zdlouhavému hledání objednávky mezi haldou popsaných, zmuchlaných a politých účtenek. Vše má v tabletu s pokladním systémem PEXESO. Jakmile bude u stolu vašeho zákazníka, celou objednávku jen překontroluje, případně rozdělí na platbu zvlášť, a potvrdí vyúčtování. Z mobilní tiskárny, kterou má obsluhující za pasem, vytiskne zákazníkovi účtenku.

 

pexeso-apple-white pexeso-android-white Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém PEXESO ZDARMA pouze s omezením do 100 položek, neomezené PEXESO lze přikoupit jako pronájem nebo jednorázově. Výhody Pexesa Funkce Pexesa

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty