Řešení pro obchody - ALUPOS II

Číslo zboží: 929
EAN: 8595626602643
Dostupnost: Na skladě

Prodej 52 350 Kč bez DPH


63 344 Kč s DPH

ks  
47 Lidí si právě prohlíži tento produkt
130.00000000
130 Lidí si koupilo tento produkt

Obsluhujte zákazníky s nadupanou obchodní pokladní sestavou, jež si poradí také s EET.

V kompletu najdete robustní a odolný terminál ALUPOS II, pokladní systém AWIS Obchod se skladovým hospodářstvím v ceně, vysokorychlostní USB tiskárnu, pokladní zásuvku, šikovný zákaznický displej, čtečku čárových kódů a k tomu nerezovou obchodní váhu.

Účtujte s pokladním řešením, které obsahuje všechno, od A do Z.

Váš úspěch v obchodním podnikání s EET

Co je to pokladní řešení pro obchody ALUPOS II

EET pokladna pro obchody je založena na softwaru AWIS Obchod s integrovaným skladovým hospodářstvím, který zcela pokryje potřeba všech obchodů – malých i velkých.

Pokladní systém AWIS Obchod je kompatibilní s ekonomickými a účetními systémy POHODAFlexiBee, což jsou moderní systémy určené pro daňovou evidenci malých a středních firem. Pokladna je plně lokalizovaná do anglického, ruského a slovenského jazyka.

Součástí pokladní sestavy je odolný terminál ALUPOS II: Dotykový displej LCD ve spojení s kompaktním PC na univerzálním stojanu, moderní design, kompaktní provedení, 15" displej s možností naklápění, dotykové ovládání a široký výběr portů, se kterými snadno připojíte periferní zařízení.

Pro absolutní komfort v obchodě jsme do sestavy zařadili pokladní zásuvkučtečku čárových kódů, tiskárnu KH300 s automatickou řezačkou, přehledný zákaznický displej a navíc nerezovou obchodní váhu Torrey.

Pokladní systém AWIS Obchod se skladovým hospodářstvím

Pokladní software AWIS Obchod je určený pro vysoký výkonrychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů.

Pokladní systém AWIS Obchod se jednoduše ovládá a je skvělým pomocníkem pro malé a střední obchody. Integrovaný modul Skladové hospodářství zefektivňuje práci, protože máte konstantní dohled nad stavem zásob.

Robustní terminál ALUPOS II

Hliníková a odolná dotyková pokladna ALUPOS II  se hodí pro všechny vytížené obchody. Byla navržena pro zátěžový provoz a je plně připravena zvládnout i rozsáhlé znečištění, například prach. Je vybavena tvrzeným sklem proti poškrábání. Má malou základnu a stabilní konstrukci. Napájení a porty pokladny jsou také odolné proti prachu.

Dvouřádkový zákaznický displej

Univerzální zákaznický displej se dvěma řádky po dvaceti znacích je vhodný pro pokladní a platební terminály do obchodů a prodejních provozů. Displej má nastavitelný náklon a výšku stojanu. Svojí konstrukcí vyhoví prodejnám s rušným provozem.

Nerezová váha s LCD displejem

Jednoduchá nerezová profesionální váha Torrey LEQ je jako dělaná pro obchodní a kontrolní vážení ve všech typech obchodů. Zabudovaný hermetický akumulátor umožňuje cca 50 h provozu. Tato váha je ve standardu ES úředně ověřená (cejchovaná).

Pokladní tiskárna KH300 s automatickou řezačkou

Pokladní tiskárna KH300 vám ulehčí práci díky automatické řezačce, pomůže vám tichým, rychlým a precizním chodem a v neposlední řadě vysokou spolehlivostí:

  •      Rychlost tisku: 300 mm / s
  •      Automatická řezačka: 1,5 milionu řezů
  •      Spolehlivost: 150 km

Pokladní termální tiskárna podporuje multi rozhraní pro Serial, USB a Ethernet. Vysokorychlostní režim zvyšuje rychlost tisku o celých 66%.

Bezpečná pokladní zásuvka

Mějte tržbu celý den jako v bankovním trezoru. Pokladní zásuvka bezpečně ukryje vaše peníze po každém zúčtování.

Zásuvka pro pokladnu má vyjímatelný mincovník a pořadač bankovek s libovolně nastavitelnými přihrádkami. Pořadač bankovek je možné opatřit zamykatelným víkem. Otevírání této pokladní zásuvky je možné mechanicky klíčkem nebo elektronicky. 

Rychlá CCD čtečka čárových kódů

Profesionální CCD čtečka čárových kódů s rozhraním USB pro pokladny a pokladní systémy je vybavená praktickým stojánkem – budete ji mít neustále po ruce, bez překážení. Hodí se do všech obchodů a prodejních provozů.

Rozšíření pro spokojenost manažerů i zákazníků

Pokladním kompletem ALUPOS II získáte řešení pro obchod, ve kterém vám nic chybět nebude. Nároční uživatelé ho však můžou dál zdokonalit, třeba kamerovým systémem.

Všechen hardware a software pro vylepšení pokladní sestavy najdete v e-shopu.


Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty