Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Číslo zboží: 756
EAN: 8595626691003
Dostupnost: Na skladě

Prodej 22 900 Kč bez DPH
27 709 Kč s DPH

ks  
43 Lidí si právě prohlíži tento produkt
253.00000000
253 Lidí si koupilo tento produkt

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod -  pokladní software AWIS OBCHOD, PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, Dotykový monitor RM150, termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display, pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů. Při účtování položek pomocí čtečky čárových kódů se zboží automaticky odečítá ze skladu či více skladů. Pokladna dále nabízí možnost propojení s ekonomickými a účetními systémy POHODA a FlexiBee, což jsou moderní systémy určené pro daňovou evidenci malých a středních firem. Pokladna je plně lokalizovaná do anglického, ruského a slovenského jazyka.

Dotykový monitor OTM

Monitor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED SHARP. Technologie LED SHARP představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů.

PC Dell optiplex

Je stavěn do korporátních sítí pro každodenní pracovní činnost, kde uživatel uvítá zejména spolehlivost a tichost zařízení. Tento počítač lze přizpůsobit Vašim potřebám – větší operační paměť, větší disk nebo silnější procesor – je možné dokoupit a lehce nainstalovat. Obsahuje dvoujádrový výkonný procesor Core2Duo.
 

Termální tiskárna KH300 pro pokladnu

Vysokorychlostní termální tiskárna pro pokladny a pokladní systémy s podporou síťového tisku.

Pokladní zásuvka

Bezpečnostní pokladní zásuvka pro uložení a manipulaci s finanční hotovostí v obchodech, prodejnách, restauracích, pohostinství, barech, hernách a ostatních provozech.  Pokladní zásuvka pro kasu je vybavena univerzálním konektorem pro připojení řídícího kabelu RJ12.

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty