Lady EET Box + Systém ZDARMA!

Lady EET Box + Systém ZDARMA!

Číslo zboží: 1032
Dostupnost: Na skladě

Prodej 5 990 Kč bez DPH
10 152 Kč 7 248 Kč

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
337.00000000
337 Lidí si koupilo tento produkt

Ke krásné ženě patří báječný pokladní systém. PEXESO jsme převlékli do růžové a usadili do tabletu Asus Zenpad 10″ – ideální pro podnikatelky, obchodní zástupkyně, prodejkyně a všechny dámy, které se chtějí blýsknout originální pokladnou – růžová barva uvolňuje napětí, vytváří pocit harmonie, přátelství a zároveň energie.

Úspěšný prodej ovlivňuje každý detail, kterým růžová bezesporu je – buďte připravené s PEXESEM ve speciální edici Lady EET Box.


Co je to pokladní řešení Lady EET Box

PEXESO je nejjednodušší a zároveň nejkomplexnější pokladní systém na českém trhu, vhodný pro všechny typy podnikání. Ve speciální edici Lady EET Box ho dostanete s tabletem Asus Zenpad 10″ a využijte úplně všude. Díky svému růžovému hávu ho uplatníte hlavně při obchodování s kosmetikou, v kadeřnictví, či například jako AVON lady.

Nejenom ženy osloví jednoduchý a elegantní design, intuitivní ovládání, uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné rozhraní. Jednotlivé položky v pokladním systému snadno upravíte podle svých potřeb podržením a přetažením. To všechno v příjemné růžové barvě pro rychlé účtování.

Ukažte se v nejlepším světě při obchodním styku. Zjemněná edice pokladního systému PEXESO Lady EET Box zákazníkům ukáže, že se umíte připravit.

Lady EET Box - recenze Lady EET Box - linka

Připojitelné zařízení

  • Tiskárny účtenek
  • Čtečky čárových (EAN) kódů
  • RFID čtečky
  • Platební terminály
  • Čtečky karet
  • Pokladní zásuvky

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme

Proč si vybrat Lady EET Box ?


A co muži, mají si s čím hrát?

Pokladní systém PEXESO naladěný do růžova jsme primárně vymýšleli pro něžné pohlaví. Růžovou variantu však samozřejmě využijí muži. Vždyť při obchodování s ženami se neobyčejný pokladní systém může proměnit v konkurenční výhodu.

S tiskárnou i terminálem – připravená na všechno

Nenechte zákaznice váhat: Prezentace produktu je jedna věc, ale dokončení objednávky druhá. Připojte na EET Lady Box tiskárnu účtenek, platební terminál a dotáhněte obchod do finiše. Budete odcházet od spokojené zákaznice s přírůstkem na účtu.

Jen růžová to může být

Růžová je barva jemného způsobu života, elegance, slavnostních nálad a sentimentálních citů. Je také považována za barvu štěstí a spokojeného života. Využijte všechny trumfy při prodeji kosmetiky, nebo ve vlasovém studiu. Růžová funguje jako eso v rukávu.

Prezentace v terénu s grácií

Představte si, že přijdete na schůzku a vyndáte z tašky Zenpad 10″ s PEXESEM. Tablet využijete při prezentaci produktu, a když dojde k placení, zákaznice zjihne nad elegantním a uklidňujícím růžovým pokladním systémem. Bolest při placení vyprchá.

S Asus Zenpad 10″ – kráska a zvíře v jednom

Jemný pokladní systém PEXESO v růžové si zaslouží pracovat v perfektním zařízení. Vybrali jsme mu skvělého partnera – Asus Zenpad 10″. Namakaný tablet se s PEXESEM krásně doplňují a nenechají vás nikdy a nikde ve štychu.

Do kabelky – Lady EET Box stále u sebe

Když se chystáte na obchodní schůzku, nebo na prodej kosmetiky, určitě se „hodíte do gala“. Vyberete vhodné oblečení, vyhrajete si s doplňky. Lady EET Box je vždy připravený – namalovaný na růžovo. Stačí ho hodit do kabelky a jít vstříc úspěšným smlouvám.

Uhlazené PEXESO v plné síle

Pokladní systém PEXESO sice získal vlídný a hladký design, ale na skvělé funkčnosti, ovladatelnosti a přehlednosti neztratil ani drobek. Stále jde o skvělý mobilní pokladní systém, který je díky EET nepostradatelný pro všechny podnikatele.


Technické specifikace


ASUS ZenPad 10

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Displej 10,1" 1280*800 (WXGA), IPS
Operační systém Android 5.0 Lollipop
Procesor Intel Atom x3-C3200
Paměť 2GB LPDDR3
Uložiště 16GB EMMC
Bezdrátové datové sítě 02.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
Rozhraní 2 Mpx
  1 x Micro USB
  1 x Head phone/ Mic-in
  1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB

Záruka: 2 roky pro FO i PO, mezinárodní. Na toto zboží je možné do 5-ti pracovních dní od zakoupení uplatnit předprodejní reklamaci (výměna za nový kus).

Birch BM-C02 Mobilní tiskárna účtenek

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Hmotnost 0,19 kg
Rozměry 92,5 x 75,5 x 37 mm
Komunikační rozhraní USB,Bluetooth,RS232
Baterie 2000mAh až 8-15 hodin v plném provozu
Obal ochranný odolný obal v ceně
podporované operační systémy Android, Windows, Linux

PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů

Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů. Více informací si můžete přečíst v článku “Představujeme PEXESO, pokladní systém nové generace”.

pexeso-apple-white pexeso-android-white Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém PEXESO ZDARMA pouze s omezením do 100 položek, neomezené PEXESO lze přikoupit jako pronájem nebo jednorázově. Výhody Pexesa Funkce Pexesa

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty