Řešení pro restaurace - WINDOWS Tablet 10"

Číslo zboží: 941
EAN: 8595626602810
Dostupnost: Na skladě

Prodej 24 290 Kč bez DPH
29 391 Kč s DPH

ks  
14 Lidí si právě prohlíži tento produkt
383.00000000
383 Lidí si koupilo tento produkt

Nemůžete v provozu použít terminál, nebo počítač? Účtujte s malým, ale šikovným řešením pro restaurace WINDOWS Tablet 10". Za sestavou se skrývá software AWIS Gastro pro Windows, 10" tablet a vysokorychlostní tiskárna KH300.

Řešení si poradí s restaurací, stánkem rychlého občerstvení, pizzerií, kavárnou, nebo letní zahrádkou. Zkuste AWIS a pracujte s pokladní sestavou od profesionálů. 

Váš úspěch v gastronomii

Co je to Řešení pro restaurace WINDOWS Tablet 10"

Ne každému provozu vyhovuje velká pokladní sestava s terminálem či stolním počítačem. Proto jsme sestavili také menší řešení, které splňuje požadavky nejvyššího kalibru.

Řešení pro restaurace WINDOWS Tablet 10" jsme vyzbrojili pokladním systémem AWIS Gastro pro každou restauraci, vysoce výkonnou termotiskárnou KH300, která sama řeže pokladní lístky, a obratným tabletem s úhlopříčkou 10".

Obrovskou výhodou našeho malého řešení je, že ho můžete mít stále u sebe a pohybovat se po celé restauraci.

AWIS Gastro – pokladní software navržený přímo pro restaurace

Pokladní systém AWIS Gastro pro Windows jsme vyvinuli přímo pro restaurace a gastro provozy – z vlastních zkušeností víme, co potřebuje vedení provozu a co obsluze překáží.

Proto je pro vás hlavním benefitem oddělení práv pro manažery a zaměstnance. Manažer profituje z užitečných funkcí a statistik, které obsluhu při práci neotravují. Číšník tak efektivně využívá pouze části pokladního systému, jež potřebuje.

S pokladním systémem AWIS Gastro dáte své restauraci nový mozek, který udělá spoustu práce za vás. A EET? To je samozřejmost!

Čtyřjádrový tablet s 10" úhlopříčkou

Pohybujte se po provozovně snadno i s celým pokladním řešením. Tablet s 10" úhlopříčkou je díky svým rozměrům lehký jako pírko. Přitom zaručuje kvalitní vlastnosti: Dotykový IPS displej s rozlišením 1920 x 1200 bodů, 4 GB interní pamětí, rozšíření pro SD karty, přední i zadní kamera. 

Termotiskárna KH300 na 1,5 milionů řezů

Dokonalé pokladní řešení znamená, že každé zařízení musí fungovat na více než 100 %. Vysokorychlostní tiskárna KH300 jede rychlostí tisku 300 mm/s, poradí si s 1,5 milionem řezů a v klidu ustojí 150 kilometrů kotoučků. Proto je v kombinaci s pokladním systémem AWIS Gastro skvělým doplňkem pro namáhavé pracovní dny v restauraci.

Rozšiřte svou POS a dělejte při obsluhování zázraky

Řešení pro restaurace - WINDOWS Tablet 10" je „bojeschopné“ hned po rozbalení: Markuje, tiskne účtenky, podporuje EET a pomůže vám mnoha statistikami.

Přesto jej můžete rozšířit o další hardware, s nímž zákazníkům poskytnete ještě vyšší komfort – modul Věrností systém či Více DIČ, pokladní zásuvku, záložní zdroj. Další najdete na e-shopu


Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Kancelářská licence
2 900 Kč
99 Kč/měs.

Podobné produkty