EET Řešení pro restaurace - ALUPOS II

Číslo zboží: 944
EAN: 8595626602803
Dostupnost: Na skladě

Prodej 41 990 Kč bez DPH


50 808 Kč s DPH

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
394.00000000
394 Lidí si koupilo tento produkt

Polejte ji vodou, hoďte na ni hrnec, přejeďte ji korunou. Odolná pokladní sestava pro restaurace ALUPOS II se nebojí nečistot. Podpoří vás i v nejnáročnějším provozu.

ALUPOS II vám doručíme s pokladním systémem AWIS Gastro speciálně vyvinutým pro restaurace. K tomu přibalíme vysokorychlostní termální tiskárnu. Kompletní parťák pro účtování je připravený.

Váš úspěch v gastronomii

Co je to pokladní řešení pro restaurace ALUPOS II

Přes 12 let „pipláme“ spolu s odborníky z gastronomie pokladní systém pro restaurace, který sedne specifickým potřebám všech gastro provozů. Podařilo se.

Registrační pokladna pro restaurace ALUPOS II se skládá z pokladního systému AWIS Gastro, odolného terminálu s dotykovým 15" displej z tvrzeného skla a pokladní tiskárny KH300.

Hlavní předností je kompaktní design bez zbytečných záhybů, otvorů, větráčků, který znemožňuje jakémukoliv nepořádku dostat se do terminálu. Na place, na baru nebo v kuchyni pokladnu ALUPOS II postavíte na stabilní stojánek, a i kdyby se ženili všichni čerti, nedostane se do ní ani smítko, ani kapka tekutiny. Pokladna připravená také na EET tak pro restauraci pojede naplno za jakýchkoliv podmínek.

Nezničitelný terminál ALUPOS II

Jestli sháníte dotykovou registrační pokladnu pro restauraci, která něco snese, kápli jste na ideální variantu.

Robustní hliníková a voděodolná dotyková pokladna ALUPOS II v nejvyšší třídě kvality je vhodná pro všechny vytížené podniky. Byla konstruována pro vysoce zátěžový provoz a je plně připravena snášet vyšší míru znečištění, například tekutinami díky krytí IP64. Disponuje vysoce tvrzeným sklem proti poškrábání. Má malý půdorys a stabilní konstrukci. Napájení a porty pokladny jsou odolné proti prachu.

Pokladna je vybavena počítačem s procesorem Intel Atom D525 s velmi nízkou spotřebou. Instalace a údržba HDD je velmi snadná. ALU-POS je bez větráčku, má nastavitelný úhel pohledu a podporuje zavěšení na zeď pomocí systému VESA.

Pokladní tiskárna KH300 na 1,5 milionů řezů

Jaký je rozdíl mezi obyčejnou pokladní tiskárnou a tiskárnou s automatickou řezačkou? Při vyjetí pokladního lístku nemusíte trhat, ale mašinka KH300 vám ho sama ořízne. Urychlíte si práci a v ruce vám zůstane neporušený lístek.

Pokladní termální tiskárna je tichý, rychlý a precizní přístroj, který podporuje síťový tisk. Podporuje multi rozhraní pro Serial, USB a Ethernet. Vysokorychlostní režim zvyšuje rychlost tisku o celých 66%.

 • Rychlost tisku: 300 mm / s
 • Automatická řezačka: 1,5 milionu řezů
 • Spolehlivost: 150 km

Termotiskárna KH300 je vhodná v kombinaci s pokladními systémy pro restaurace, hotely, kuchyně, bary, fast foody, pizzerie apod.

Čtečka magnetických karet zabudovaná v ALUPOS II

Výhody čtečky magnetických karet tkví v optimalizaci procesů na pracovišti. Zaměstnanci se při příchodu snadno do pokladního systému přihlásí, mají nastavená specifická práva a při odchodu se zase odhlásí. Manažeři si navíc prohlédnou, jaké operace obsluha během změny prováděla.

Prvotřídní integrovaná čtečka magnetických karet s možností uchycení k dotykové obrazovce se stane nástrojem pro účinné řízení zaměstnanců.

Pokladní systém AWIS Gastro se skladovým hospodářstvím

Pokladní systém AWIS GASTRO pro restaurace je založený na právech pro zaměstnance, protože mít kasu pod dozorem je základ. Systém je systematicky rozdělen na dvě základní části: kasa pro obsluhu a část office pro manažery - vedoucí provozu.

Uživatel dostane kartičku, heslo a má nastavené vše, co může dělat, manažer vidí všechny kritické body. Díky přehledným statistikám tak vyhodnotí efektivitu práce zaměstnance, tržby, storna, sklady.

Podívejte se, co všechno s pokladním systémem AWIS pro restaurace dokážete.

Rozšíření pro spokojenost manažerů i zákazníků

ALUPOS II je kompletní řešení pro restaurace – zapojíte a účtujete. Přesto ho může dále vylepšovat skrze zákaznický displej, kamerový systém a další hardware.

Také k pokladnímu systému AWIS Gastro se hodí další moduly jako Věrnostní systém, Mobilní číšník, Mapa stolů… Všechna užitečná rozšíření najdete v e-shopu v sekci Pokladní software.

Technické parametry a specifikace dotykové pokladny ALUPOS II

 • Typ dotykové obrazovky: TFT LCD displej o velikosti 15 palců
 • Maximální rozlišení: 1024x768
 • Jas: 250 cd / m2
 • Dotyková obrazovka: 5-odporová
 • Procesor: CPU / Chipset, Intel ® Atom TM D525 (1M Cache, 1.80 GHz) / ICH8-M
 • Paměť: podporující DDR3 800/1066 až 8 GB
 • Grafika: Dinamic Video Memory Technology (DVMT) 3.0 podporuje až 224 MB video paměti
 • Skladování: Socket CF 1x
 • HDD: SATA II 1x
 • Konektory: USB 2.0 4x, PS/2 1x pro klávesnici
 • Powered KOM: 3x (typ D 9 pinů Powered COM s DC 5V/12V výběr)
 • COM: 1x (RJ45 CONN)
 • Pokladní zásuvka: 1 (12 pokladní zásuvka RJ11 port), audio port, line-out 1x, mic-in 2x, VGA konektor 1x, paralelní 1x
 • Síť: LAN 1x (RJ45 10/100/1000 Base-T)

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty