FiskalPRO Mobilní - Do 50 položek

Číslo zboží: 1031
Dostupnost: Na dotaz

Prodej 9 900 Kč bez DPH


11 979 Kč s DPH

ks  
10 Lidí si právě prohlíži tento produkt
427.00000000
427 Lidí si koupilo tento produkt

Registrační pokladna, pokladní tiskárna, platební terminál. To vše v jednom zařízení. Tlačítková EET pokladna FiskalPRO Mobilní splní všechna přání hlavně řemeslníkům a živnostníkům, který účtují s několika položkami.

Odolná a podsvícená tlačítka snesou i náročnější zacházení v provozech, jako jsou autoservisy, dílny, truhlárny, elektroservisy, zámečnictví apod. FiskalPRO Mobilní je houževnaté řešení připravené na všechno.

Co je to registrační pokladna FiskalPRO 3v1

FiskalPRO mobilní je nejmenší přístroj na trhu, který v sobě skrývá tři zařízení v jednom: Registrační pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek i platební terminál. Nemusíte se zatěžovat sháněním jednotlivých komponentů a řešit jejich kompatibilitu.

S jednou „krabičkou“ v ruce perfektně obsloužíte zákazníky a zároveň vyhovíte finančnímu úřadu.

Svým moderním a elegantním provedením se výborně hodí do terénu – registrační pokladna FiskalPRO živnostníky a řemeslníky překvapí robustní konstrukcí, odolnými tlačítky a podsvíceným displejem. Baterie se dá lehce dobít přes micro USB kabel. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet za nejvýhodnějších podmínek. Pokladna akceptuje i elektronické stravenky.

Registrační pokladna

Tlačítková EET pokladna splňuje podmínky zákona o evidenci tržeb. Jednoduché řešení skvěle padne do ruky. Přitom ohromí přehledným podsvíceným displejem s vysokým kontrastem, podsvícenou klávesnicí a odolnými tlačítky.

Pokladna disponuje neomezeným počtem PLU a zaručuje jednoduchou správu prodejních artiklů.

Malého pomocníka snadno proměníte ve velkého díky portům Ethernet, USB Host, USB Client, RS232, RJ11, do kterých napojíte skener čárových kódů, programovatelnou klávesnici, pokladní šuplík aj.

Tiskárna účtenek

Kouzlo registrační pokladny pro živnostníky a řemeslníky tkví v její kompaktnosti: Na odolných a ergonomických tlačítkách rychle zaúčtuje a ihned vám z ní vyleze pokladní účtenka.

Rychlá a nízkonákladová zabudovaná termotiskárna zvládne obšťastnit zástupy zákazníků, aniž by zdržovala.

Nebo máte stávající řešení, které nelze upgradovat na EET? Tlačítková pokladna FiskalPRO připojená jako tiskárna tento problém vyřeší. Tisk probíhá standardním EPSON protokolem. Stačí z vaší pokladny vytisknout na FiskalPRO a EET máte vyřešeno.

Platební terminál

Do třetice všeho dobrého: S registrační pokladnou FiskalPRO vás nepřekvapí žádný zákazník – přijmete jakoukoliv formu finanční „náhrady“ za vaši službu či produkt. Načte čip, spojí se bezkontaktně, připojením pokladní zásuvky zaúčtujete hotovost a s poukázkami si také poradí.

FiskalPRO umí přijímat platební karty bez ohledu na to, ve které bance máte dnes účet a zda banku někdy změníte.

Používejte FiskalPRO jako platební terminál prověřený milióny zákazníků po celém světě. Dostane se vám kvality, funkčnosti, jistoty. 

CLOUD

Kdo zálohuje, neriskuje. Registrační pokladna FiskalPRO podporuje automatické odesílání a ukládání nepostradatelných dat o transakcích a prodeji.

Při nešťastné náhodě či nehodě se vám tak nestane, že přijdete o prodejní statistiky. Portál FiskalPRO zálohuje elektronické účtenky žurnálu, umožňuje řízení provozoven online odkudkoliv a jednoduchou správu prodejních položek PLU.

Navíc se vám otevře přístup k prodejním statistikám, které budete mít na cloudu stále přehledně k dispozici.

 

Podívejte se, jak funguje tlačítková EET pokladna FiskalPRO v praxi a v čem vám pomůže:


Vidíte, jaká je to s FIskalPRO sranda?

Jedno zařízení zastane funkci kasy, navíc podporuje EET. Pro jednoduché statistiky vám stačí mobilní telefon s připojením k internetu a hned víte, jak jste měli úspěšný den nebo jak si vedou vaši zaměstnanci.

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty