EET CUBE 13 + Pokladní systém PEXESO do 100 položek

Číslo zboží: 984
Dostupnost: Na skladě

Prodej 6 690 Kč bez DPH
10 515 Kč

ks  
43 Lidí si právě prohlíži tento produkt
220.00000000
220 Lidí si koupilo tento produkt

Účtujte hravě díky tabletu Hannspad Titan 2 s neuvěřitelným rozlišením a profesionálnímu pokladnímu systému PEXESO. Software je připravený na EET, ovládnete ho jedním prstem a můžete ho dále rozšiřovat.

Pořiďte si EET sestavu, která změní otravné markování v každodenní zábavu. 

Co je to EET řešení Cube 13?

Vlna, nevlna, pokladní systém EET Cube 13 splní všechny vaše potřeby. Výkonné řešení je postaveno na tabletu HANNSPAD 133 TITAN 2 s 13,3“ širokoúhlým kapacitním displejem s úhlem sledování až 178 °. Poskytuje tak dokonalý pohled na obrazovku z libovolné polohy bez mrtvých úhlů. Zaúčtujete snadno, i když stojíte mimo pokladnu.

Sestavu jsme podpořili EET pokladní aplikací zdarma – PEXESEM do 100 položek. Jakmile jednou kliknete do jeho příjemného a snadno ovladatelného uživatelského prostředí, nebudete se s ním chtít rozloučit. Vždyť na jeho vývoji se podílelo 57 párů odborných rukou.

Obsluhujte své cenné zákazníky elegantním řešením. Sestava EET Cube 13 vám nabízí dostatek funkcí za přívětivou cenu.

Pokladní systém PEXESO

Hledáte dotykový pokladní systém, který umí vše, co potřebujete a je jednoduchý na ovládání? Na videu vám představíme PEXESO, které si oblíbili jak nováčci, tak i profesionálové z mnoha typů provozů.

 

Kompletní výbava pro EET 

Všechny vlny EET hladce proplujete s každým naším pokladním softwarem. EET Cube 13 je dospělejší bratr sestavy EET Cube 10 a je stejně tak dobře připravený. Hlavní podíl na tom nese aplikace PEXESO zdarma, kterou si perfektně přizpůsobíte a každý EET údaj odešlete bez problému.

Aplikace PEXESO do 100 položek zdarma

V pokladní sestavě EET Cube 13 se na vás chystá aplikace zdarma – PEXESO do 100 položek. Jednoduchý a všestranný pokladní software dovede s účtováním zázraky: Intuitivní ovládání, řada funkcí usnadňující práci s položkami, účtování dotykem, barevné a šikovné uživatelské prostředí, pestré variace přizpůsobení.

PEXESO si vás získá, protože jsme při jeho vymýšlení mysleli na všechno: Na celém vývoji EET softwaru PEXESO se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů.

Hannspad TITAN 2 – osmijádrový pomocník

Pokladní systém EET CUBE 13 vám v kombinaci s Hannspad TITAN 2 přináší spojení nevšedního stylu, vynikající funkčnosti a vysokého výkonu. Díky octacore procesoru a řady moderních technologií pro každodenní práci je tablet Hannspad TITAN 2 skvěle vybaveným nástrojem pro podnikání. Přichází s mnoha vylepšeními, jako dvě volné pozice micro USB pro příslušenství nebo HDMI.

Kovový designový stojan v ceně

Kovový stojan s možností uchycení k podkladu šrouby, zámkem pro uzamčení HW a dutou hliníkovou nohou pro vedení kabeláže, dělá z tohoto systému robustní, reprezentativní a však velmi dostupné řešení. Zákazníky mile překvapí, že se po pultu nevinou nevzhledné kabely. Vaše prodejna bude s ladnou EET sestavou vypadat líp.

Snadné rozšíření pro EET Cube 13

Chcete z jednoduchého EET řešení udělat nekompromisní pokladní sestavu myslící na všechno? Připojte k EET Cube 13 platební terminál, RFID čtečku, pokladní zásuvku. Nebo pokladní systém PEXESO do 100 položek rozšiřte na plnou verzi a přidejte k tomu některý z modulů: Mobilní skladník, Fakturace, Inventura, Věrnostní systém, Kameru… Vybírejte sami.

Obsah balení: Andorid Tablet (8 Core), Kvalitní designový stojan, návod PEXESO, dárek

 

Váš úspěch v obchodním podnikání s EET

 

Technické specifikace

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Typ procesoru Cortex-A53 Octa Core (8x Core)
Frekvence CPU 1500 Mhz
Bluetooth Ano
Rozlišení 1920x1080
Úhlopříčka 13,3”
Velikost paměti 16GB
RAM 2GB
Wi-Fi Ano
USB/HDMI 2x micro USB/ 1x HDMI
Baterie Li-ion Battery 10000mAh

Záruka: 2 roky pro FO i PO, mezinárodní. Na toto zboží je možné do 5-ti pracovních dní od zakoupení uplatnit předprodejní reklamaci (výměna za nový kus).

* Tiskárnu lze bezproblému dokoupit (Všechny kompatibilní tiskárny jsou v příslušenství)

 

Proč si vybrat PEXESO ?


20 let s vámi

Za vznikem vašeho oblíbeného PEXESA stojí firma AWIS Holding, a.s, která vytváří nejrůznější pokladní systémy už 20 let. Vše pečlivě konzultuje s nejrůznějšími odborníky z gastro provozů a obchodu a bere v úvahu i připomínky uživatelů systému.

PEXESO je takové, jaké ho chcete mít

Na PEXESU se podílelo 57 odborníků z nejrůznějších oborů, kteří přispěli svými zkušenostmi k jeho tvorbě. Proto, je přesně takové, jaké ho chcete mít. Flexibilní, barevné, rychlé, spolehlivé, s mnoha důležitými funkcemi a snadné na ovládání. Dokonce bylo nominováno v prestižní soutěži Zlatá Salima v roce 2014 na cenu Nejlepší software pro potravinářství.

Jsme tu pro vás 24/7

Chceme, abyste měli z PEXESA radost a užitek. Snažili jsme se ho vytvořit tak, abyste se v něm snadno vyznali, ale víme, že je lepší se zeptat, než dlouho bádat. Proto najdete v systému interaktivního průvodce, který se dá vypnout.

Jsme připraveni na EET a vy s námi

Naše pokladní systémy jsme pro vás ZDARMA připravili na EET (elektronickou evidenci tržeb), abyste mohli bez problémů pokračovat ve svém podnikání. V případě ztráty internetového připojení si systém udělá zálohu a vše bezpečně odešle, jakmile budete znovu online.


PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů

Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů. Více informací si můžete přečíst v článku “Představujeme PEXESO, pokladní systém nové generace”.

pexeso-apple-white pexeso-android-white Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém PEXESO ZDARMA pouze s omezením do 100 položek, neomezené PEXESO lze přikoupit jako pronájem nebo jednorázově. Výhody Pexesa Funkce Pexesa

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství