Dotyková EET pokladna PEXESO V1

Číslo zboží: 1004
Dostupnost: Na dotaz

Prodej 5 595 Kč bez DPH

Původní cena 9 668 Kč

ks  
10 Lidí si právě prohlíži tento produkt
3275.00000000
3275 Lidí si koupilo tento produkt

Účtujte bezproblémově i v terénu. Dotyková EET pokladna PEXESO V1 Android s pokladním software PEXESO Kalkulačka vydrží i hrubější zacházení, tiskne účtenky ze zabudované termotiskárny a je přichystaná na všechny vlny EET. Vyměňte starou pokladnu za lepší. Obsluhujte zákazníky s moderním POS terminálem. Rychle a efektivně.

Co je to pokladní řešení Dotyková EET pokladna PEXESO V1

Sháníte kompletní pokladní řešení, které rozbalíte, zapnete a můžete rovnou účtovat? POS terminál, jenž se snadno ovládá a podporuje EET?

Právě jste kápli na chytrou variantu. Dotyková EET pokladna PEXESO V1 Android obsahuje vše, co vyžadujete: Odolný dotykový terminál s termotiskárnou a mnoha šikovnými porty, WiFi, čtečkou kódů a hlavně se skvělým pokladním systémem PEXESO Kalkulačka.

Nebojte se přechodu ze staré pokladny. S Dotykovou EET pokladnou PEXESO V1 nepotřebujete žádná dlouhá školení. PEXESO je pokladní sofware od lidí, pro lidi.

 

Pokladní systém PEXESO Kalkulačka v ceně

Dotykovou EET pokladnu PEXESO V1 Android vám dáme s pokladním systémem Kalkulačka. Získáte kompletní řešení podporující EET, které pracuje jako opravdová kalkulačka: Účtované položky jednoduše „naťukáte“, Kalkulačka všechny transakce pošle rovnou na finanční úřad a vy máte po starostech.

Systém je opravdu jednoduchý a intuitivní. Dotyková EET pokladna PEXESO V1 s Kalkulačkou se hodí všem provozům, kterým stačí jednoduché účtování a nepotřebují řešit skladové hospodářství.

Dotyková EET pokladna PEXESO V1 – odolný, vybavený

Dotyková EET pokladna PEXESO V1 je připravena na všechno: Odolné zpracování a silná vysokokapacitní baterie s dobíjecí základnou ho předurčují na práci v terénu, ale ani v penzionu se neztratí. Na 5.5′ dotykové obrazovce jde účtování jako po másle.

Optická čtečka QR a čárových kódů, WiFi, Bluetooth a 58 mm tiskárna pokladních lístků z V1 dělají nenáročné, ale přitom silné řešení pro stánkový prodej, penziony, bary a všechny provozy, které hledají jednoduchost.

Odbavení zákazníka za pár vteřin

Dotyková EET pokladna PEXESO V1 vás uchvátí skutečně rychlou obsluhou: V pokladním systému Kalkulačka namarkujete prodané zboží rychle, jedním klikem přejdete k tisku. V1 vytiskne účtenku a zákazník odchází spokojený. Vše během několika vteřin.

Udělejte Dotykové EET pokladny PEXESO V1 kompletního pomocníka

Máte na POS terminál AWIS o něco vyšší nároky? Myslíme i na vás. K V1 lehce připojíte další přídavná zařízení jako RFID čtečky, platební terminály, čtečky karet i pokladní zásuvky. Z jednoduché dotykové pokladny tak utvoříte plnohodnotný pokladní systém, který si můžete vzít s sebou.

Sestava obsahuje software PEXESO Kalkulačka.

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme


Připojitelné zařízení

  • Tiskárny účtenek
  • Čtečky čárových (EAN) kódů
  • RFID čtečky
  • Platební terminály
  • Čtečky karet
  • Pokladní zásuvky

Parametry:

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Procesor MTK 6580M
Frekvence procesoru 1.3GHZ Quad Core
RAM 512MB DDR2
ROM 4GB Nand Flash
O/S Android 5.1
LCD displej 5.5” IPS, QHD 960*540
Kamera 2 Mpx
Reproduktor 1W do hlasitosti 90 DB(nastavitelné)
Mikrofon 1xMIC Acoustic Wave Payment Supported
Síť 3G GSM 900/1800, WCDMA 900/2100
WI-Fi 802.11b/g/n(2.4G)
Bluetooth 4.0
Rozhraní 1xMicro USB, 1xSIM slot, 1x sluchátka, nabíjecí kolébka
Baterie 7.4V / 5200mAh
Šířka papíru 58 mm


Proč si vybrat PEXESO ?


20 let s vámi

Za vznikem vašeho oblíbeného PEXESA stojí firma AWIS Holding, a.s, která vytváří nejrůznější pokladní systémy už 20 let. Vše pečlivě konzultuje s nejrůznějšími odborníky z gastro provozů a obchodu a bere v úvahu i připomínky uživatelů systému.

PEXESO je takové, jaké ho chcete mít

Na PEXESU se podílelo 57 odborníků z nejrůznějších oborů, kteří přispěli svými zkušenostmi k jeho tvorbě. Proto, je přesně takové, jaké ho chcete mít. Flexibilní, barevné, rychlé, spolehlivé, s mnoha důležitými funkcemi a snadné na ovládání. Dokonce bylo nominováno v prestižní soutěži Zlatá Salima v roce 2014 na cenu Nejlepší software pro potravinářství.

Jsme tu pro vás 24/7

Chceme, abyste měli z PEXESA radost a užitek. Snažili jsme se ho vytvořit tak, abyste se v něm snadno vyznali, ale víme, že je lepší se zeptat, než dlouho bádat. Proto najdete v systému interaktivního průvodce, který se dá vypnout.

Jsme připraveni na EET a vy s námi

Naše pokladní systémy jsme pro vás ZDARMA připravili na EET (elektronickou evidenci tržeb), abyste mohli bez problémů pokračovat ve svém podnikání. V případě ztráty internetového připojení si systém udělá zálohu a vše bezpečně odešle, jakmile budete znovu online.


PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů

Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů. Více informací si můžete přečíst v článku “Představujeme PEXESO, pokladní systém nové generace”.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty