EET Box AWIS

EET Box AWIS

Číslo zboží: 1033
Dostupnost: Na skladě

Prodej 9 995 Kč bez DPH
21 768 Kč

ks  
43 Lidí si právě prohlíži tento produkt
282.00000000
282 Lidí si koupilo tento produkt

Co je to sestava EET Box AWIS

Elektronická evidence tržeb zatím funguje pro všechny malé živnostníky spíš jako strašák – nákup EET pokladny, softwaru i tiskárny je často velkou finanční zátěží.

Sestava EET Box AWIS vám ubere vrásek z čela. Komplet jsme poskládali tak, aby vám hardware i software poskytl co nejvyšší výkon a zároveň neudělal díru do kapsy: Dali jsme dohromady výkonný tablet, USB tiskárnu AWIS, pokladní software pro Windows AWIS Obchod Easy a k tomu stojánek.

Některá levná EET řešení nedokáží malým živnostníkům poskytnout dostatečný počet funkcí. Díky softwaru AWIS Easy pro Windows se vám však dostane do rukou jedno z nejlevnějších EET řešení ve své třídě, které svým výkonem a funkčností předčí všechna očekávání.


Office – nekonečné možnosti pro manažery

Sekce Office dělá z EET sestavy s pokladním softwarem AWIS Obchod Easy nekompromisního partnera v podnikání. Obsahuje 18 hlavních kategorií, ve kterých jsou ukryty stovky funkcí, možností, nastavení a propojení s dalšími programy a systémy.

Zobrazuje aktuální tržby, směny. Umí vytvořit uživatelská práva, statistiky, grafy prodeje, denní přehledy, docházky, fakturaci měny a víc.

Pokladní software snadno rozšíříte o další přínosné moduly:
– skladové hospodářství pro snadnou evidenci zásob, rychlé naskladnění či seskupování položek
– fakturační systém pro správu všech přijatých a vydaných faktur kompatibilní s programy Pohoda a Flexibee
– centrální pokladna umožňující evidenci veškerých transakcí z několika poboček pro bezvadný přehled o tržbách
a další užitečná rozšíření jako Rozvoz, Recepce, Výdej obědů, Inventura…

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme

Levněji EET Box AWIS nekoupíte

Na malé živnostníky je s příchodem další vlny EET vytvářen obrovský tlak. Chceme vám ulehčit: Naší skvělou kompletní sestavu EET Box AWIS jsme extrémně zlevnili, abychom vám ulehčili přechod na EET. Počítejte s námi:

Šikovný a výkonný 10" tablet: 7 900,-
Rychlá tiskárna USB: 2 900,-
Jedinečný software AWIS Easy: 8 900,-
Praktický stojánek na tablet: 290,-
Sečteno, podtrženo: 19 990,- bez DPH
 

!!! My však sestavu EET Box AWIS zlevňujeme o 50 %. Komplet tak získáte za mimozemskou !!!

 

!!! cenu 9 995,- bez DPH !!!AWIS Obchod Easy – výkonné účtování

EET Box AWIS obsahuje software pro Windows Obchod Easy. Jednoduchý pokladní systém podá pomocnou ruku při účtování převážně malým živnostníkům, kteří provozují obchody, maloobchody, či prodejny. Do softwaru jsme vybrali funkce pro vysoký výkon a rychlost zúčtování dotykem.

Kasa – přehledné rozhraní pro obsluhu

Oddělení přístupů pro zaměstnance a manažery velmi usnadňuje práci. Obsluha se dostane pouze k funkcím, které při výkonu potřebuje: načítání EANů, dotykové zúčtování na kase, zamykání dle rajónů, přístupy pod jmény, přes magnetickou kartu a čip, informace o zákaznících apod. Vše nastavíte v části Office.

Tablet – síla a ladnost

Bez kvalitního hardwaru nevyždímáte z dobrého pokladního systému maximum. Proto do sestavy EET Box AWIS zařazujeme stylový tablet.

Tiskárna AWIS Easy – malá, ale šikovná

Kvalitní tiskárna je nepostradatelnou součástí každé EET sestavy. V EET Box AWISu hraje prim malá tiskárna na 58 mm kotoučky, kterou k pokladnímu systému připojíte přes USB. I přes svoje rozměry dovede v provozu pracovat jako velký dříč.

Kompletní EET řešení v každém směru

Kromě hlavních komponentů je EET Box AWIS vyzbrojený kompletním arzenálem. V balení naleznete všechny propojovací kabely, kovový stojánek tabletu na pult i manuál návod. Pokud nevyužijete služby našich zkušených techniků, kteří vám jistě ulehčí práci, zapojíte si EET sestavu sami.

Čekáte od své EET sestavy víc?

Naše levné EET řešení malým živnostníkům bohatě stačí. Přesto si EET Box AWIS můžete přizpůsobit k obrazu svému. Snadno napojíte další přídavná zařízení RFID čtečky, platební terminály, čtečky karet i pokladní zásuvky.

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty