Řešení pro obchody - ALUPOS II

Číslo zboží: 998
EAN: 8595626602650
Dostupnost: Na skladě

Prodej 45 770 Kč bez DPH


55 382 Kč s DPH

ks  
11 Lidí si právě prohlíži tento produkt
432.00000000
432 Lidí si koupilo tento produkt

Toužíte po obchodní pokladní sestavě, která podporuje EET, snese těžší zacházení a zkrátka ji jenom tak něco nerozhází?

Zvolte Řešení pro obchody ALUPOS II. Odolný terminál, rychlý pokladní systém AWIS Obchod Easy, termální tiskárna, pokladní zásuvka a profesionální čtečka čárových kódů navrch. Tahle kombinace zmákne provoz v malých i větších obchodech jako nic.

Co je to pokladní řešení pro obchody ALUPOS II

EET pokladna pro obchody obsahuje pokladní software AWIS Easy pro obchod, který využijí především menší a střední obchody. Součástí sestavy je také ALUPOS II Terminál.

Dotykový displej LCD ve spojení s kompaktním PC na univerzálním stojanu, skvělý moderní design, kompaktní provedení, přehledný 15" displej s možností naklápění, dotykové ovládání a bohaté spektrum portů, které umožňují propojení periferií různého druhu, to jsou nejdůležitější přednosti tohoto zařízení.

Dalšími součástmi pokladní sestavy jsou pokladní zásuvka, čtečka čárových kódů a tichá a precizní tiskárna KH300 s automatickou řezačkou, které sestavu předurčují jako bezchybné řešení pro všechny typy obchodů.

Pokladní systém AWIS Obchod Easy

Pokladní software pro obchody, specifické maloobchody nebo prodejny se zaměřením na služby je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů.

Tento pokladní software je velmi jednoduchý na ovládání a je doporučený ideální pro malé a střední obchody. Ve verzi Easy jsme probrali všechny funkce a nechali vám pouze ty, které při účtování skutečně potřebujete.

Odolný terminál ALUPOS II

Jestli sháníte perfektní obchodní pokladnu, která vydrží i těžké dny, terminál ALUPOS II vás přesvědčí o kvalitě naší sestavy.

Robustní hliníková a voděodolná dotyková pokladna ALUPOS II se šikne pro všechny vytížené podniky. Byla konstruována pro vysoce zátěžový provoz a je plně připravena odolat i vysoké míře znečištění, například prachu. Disponuje vysoce tvrzeným sklem proti poškrábání. Má malý půdorys a stabilní konstrukci. Napájení a porty pokladny jsou odolné proti prachu.

Pokladní tiskárna KH300 s podporou síťového připojení

Pokladní tiskárnu KH300 připojíte k terminálu síťově. To je ovšem jenom začátek. KH300 vám usnadní práci automatickou řezačkou, tichým, rychlým a precizním chodem a v neposlední řadě vysokou spolehlivostí:

  •      Rychlost tisku: 300 mm / s
  •      Automatická řezačka: 1,5 milionu řezů
  •      Spolehlivost: 150 km

Pokladní termální tiskárna podporuje multi rozhraní pro Serial, USB a Ethernet. Vysokorychlostní režim zvyšuje rychlost tisku o celých 66%.

Termotiskárna KH300 je vhodná v kombinaci s pokladními systémy pro restaurace, hotely, kuchyně, bary, fast foody, pizzerie apod.

Pokladní zásuvka pro bezpečí tržeb

Buďte stále v klidu a nebojte se o utržené peníze z celodenní práce. Bezpečnostní pokladní zásuvka pro uložení a manipulaci s finanční hotovostí v obchodech vám pomůže ukládat výdělky do bezpečného prostoru. Pokladní zásuvka pro kasu je navíc vybavena univerzálním konektorem pro připojení řídícího kabelu RJ12.

Profesionální CCD čtečka čárových kódů s USB

Profesionální CCD čtečka čárových kódů s rozhraním USB pro pokladny a pokladní systémy zasadíte do stojánku – budete ji mít neustále po ruce a nebude překážet. Čtečka je určená do obchodů a prodejních provozů s rychlou a náročnou obsluhou jako například trafiky.

Rozšíření pro spokojenost manažerů i zákazníků

Sestavou ALUPOS II získáte kompletní řešení pro obchod – rozbolíte a účtujete. Přesto ho může dále zdokonalovat rozšířením o zákaznický displejkamerový systém a další hardware.

Všechna užitečná rozšíření najdete v e-shopu

Váš úspěch v obchodním podnikání s EET

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty