Dotyková pokladna EET EcoPOS mini

Číslo zboží: 1061
Dostupnost: Na dotaz

Prodej 4 490 Kč bez DPH


5 433 Kč s DPH

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
116.00000000
116 Lidí si koupilo tento produkt

Účtujte bezproblémově i v terénu. Dotyková EET pokladna EcoPOS mini vydrží i hrubější zacházení, tiskne účtenky ze zabudované termotiskárny a je přichystaná na všechny vlny EET. Vyměňte starou pokladnu za lepší. Obsluhujte zákazníky s moderním POS terminálem. Rychle a efektivně.

Co je to pokladní řešení EcoPOS mini

Sháníte kompletní pokladní řešení, které rozbalíte, zapnete a můžete rovnou účtovat? POS terminál, jenž se snadno ovládá a podporuje EET?

Právě jste kápli na chytrou variantu. Dotyková EET pokladna EcoPOS mini obsahuje vše, co vyžadujete: Odolný dotykový terminál s termotiskárnou a mnoha šikovnými porty, WiFi, čtečkou kódů a hlavně se skvělým pokladním systémem PEXESO Kalkulačka.

Nebojte se přechodu ze staré pokladny. S Dotykovou EET pokladnou EcoPOS mini nepotřebujete žádná dlouhá školení. EcoPOS je pokladní sofware od lidí, pro lidi.

 

Dotyková EET pokladna EcoPOS mini – odolný, vybavený

Dotyková EET pokladna EcoPOS mini je připravena na všechno: Odolné zpracování a silná vysokokapacitní baterie s dobíjecí základnou ho předurčují na práci v terénu, ale ani v penzionu se neztratí. Na 5.5′ dotykové obrazovce jde účtování jako po másle.

Optická čtečka QR a čárových kódů, WiFi, Bluetooth a 58 mm tiskárna pokladních lístků z EcoPOS mini dělají nenáročné, ale přitom silné řešení pro stánkový prodej, penziony, bary a všechny provozy, které hledají jednoduchost.

Odbavení zákazníka za pár vteřin

Dotyková EET pokladna EcoPOS mini vás uchvátí skutečně rychlou obsluhou, namarkujete prodané zboží rychle, jedním klikem přejdete k tisku. EcoPOS mini vytiskne účtenku a zákazník odchází spokojený. Vše během několika vteřin.

Udělejte z Dotykové EET pokladny EcoPOS mini kompletního pomocníka

Máte na POS terminál o něco vyšší nároky? Myslíme i na vás. K EcoPOS mini lehce připojíte další přídavná zařízení jako RFID čtečky, platební terminály, čtečky karet i pokladní zásuvky. Z jednoduché dotykové pokladny tak utvoříte plnohodnotný pokladní systém, který si můžete vzít s sebou.


Parametry:

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Procesor MTK6580 Quad-core A7
Frekvence procesoru 1.3GHZ Quad Core
RAM 1 GB
ROM 8 GB Nand Flash
O/S Android 6.0
LCD displej 5.5 inch TFT, 1280*720
Kamera 2 Mpx
Reproduktor Integrovaný
Mikrofon ANO
Síť 2G, 3G
WI-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Baterie 7.4V,4000mAh lithium battery
Šířka papíru 58 mm


Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original