Nejlevnější pokladní sestava (7" tablet a systém PEXESO)

Číslo zboží: 802
EAN: 8595626600663
Dostupnost: Na skladě

Prodej 3 900 Kč bez DPH
4 719 Kč s DPH

ks  
48 Lidí si právě prohlíži tento produkt
478.00000000
478 Lidí si koupilo tento produkt

Mobilní pokladna je speciální 7" mobilní terminál pro obsluhu hostů ve vzdálených posezeních, jakými jsou například letní zahrádky a terasy. Je určen pro vytížené restaurace, bary, pizzerie, hotely a jiné druhy pohostinských zařízení. Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování stolů a terminál pro markování na "place". Pro tento mobilní terminál nabízíme speciální software MOBILNÍ POKLADNA, což je pokladní modul, který umí komunikovat a být propojen s centrální pokladnou. Systém obsahuje seznam stolů pro účtování, tisky na bar a kuchyni a je kompatibilní se systémem Windows a Android.

Stručný popis softwarového produktu MOBILNÍ POKLADNA

V restauraci je umístěn server nebo dotykový POS terminál, na kterém jsou uchovávány veškeré informace. Obsluha je vybavena mobilním terminálem (PDA, Pocket PC). Po zadání objednávky zaměstnancem do systému jsou objednávky okamžitě tisknuty v kuchyni a baru. Nedochází tak k prodlevám mezi zadáním objednávky a začátkem přípravy pokrmů nebo nápojů. Systém je možno napojit na sklady a kontrolovat tak spotřebu surovin, mít přehled o prodejích jednotlivých pokrmů a účinně kontrolovat zaměstnance.

Přednosti produktu MOBILNÍ TERMINÁL 7"

  • okamžité zpracování objednávek
  • zjednodušení práce zaměstnancům
  • upozornění kuchyně na výdej dalšího jídla
  • možnost nabídnutí aktuálního seznamu dostupných jídel
  • možnost tisku účtenky na místě (v případě použití mobilní tiskárny)
  • nízká cena SW pro práci zaměstnanců

Video ukázka

pexeso-apple-white pexeso-android-white Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém PEXESO ZDARMA pouze s omezením do 100 položek, neomezené PEXESO lze přikoupit jako pronájem nebo jednorázově. Výhody Pexesa Funkce Pexesa

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty