Pokladna AWIS lite - mobilní sestava - řešení pro tablety

Číslo zboží: 867
Dostupnost: Na skladě

A NEBO
ks  
32 Lidí si právě prohlíži tento produkt
139.00000000
139 Lidí si koupilo tento produkt

Obsluhujte venku a buďte stále ve spojení. Pokladní sestava AWIS lite je navržena speciálně pro obsluhu na terasách, letních zahrádkách nebo jiných otevřených a venkovních posezeních.

Obsahuje pokladní software Mobilní číšník, tablet a bluetooth tiskárnu – volnost obsluhování s napojením na centrální kasu.

Co je to pokladna AWIS lite

V létě se obsluha „nalítá“ úplně nejvíc. Slunce vybízí k poctivému dodržování pitného režimu a jeden host střídá druhého. Číšníci neustále běhají k centrální pokladně kvůli každé objednávce a kvůli každému pokladnímu lístku.

S mobilní pokladní sestavou AWIS lite ušetříte čas i mnoho bot. V šikovném tabletu budete mít stále po ruce Mobilního číšníka, díky kterému zaúčtujete všechny položky přímo u zákazníka. Mobilní číšník je skrze internet propojen s centrální pokladnou i kuchyní, takže objednávky jdou rovnou na správné místo.

Ani při placení neuděláte od hosta krok. Bluetooth tiskárnu má obsluha stále u sebe, takže při zaúčtování ji rovno vyjede pokladní lístek.

Mobilní číšník – pokladna stále u sebe

Mobilní číšník je software pro pokladní systém přizpůsobený výhradně mobilnímu zařízení. Umožňuje obsluze mít nabídku stále u sebe v mobilním zařízení, což zaručuje rychlejší účtování, celkové zvýšení efektivity práce zaměstnanců a zvýšení spokojenosti zákazníků

7" tablet pro jednoduchou manipulaci

S Mobilním číšníkem je obsluha stále na place, a proto k němu potřebuje malý tablet, který nepřekáží a výborně se ovládá. K pokladnímu softwaru tak neodmyslitelně patří tablet se 7" obrazovkou, s jehož asistencí číšníci zaúčtují rychlým pohybem palcem.

Mobilní bluetooth tiskárna za pasem

Malé rozměry, nízká hmotnost, stabilní výkon a snadné použití. Víc k obsluze na terase či letním posezení nepotřebujete. Mobilní tiskárna AWIS BT komunikuje s Mobilním číšníkem přes bluetooth, takže ať chce zákazník zaplatit kdekoliv, vy mu hned vytisknete účtenku. 

Systém také nabízí vlastní individuální rozložení jednotlivých položek a panelů. Nastavování uživatelského rozhraní přes administraci je velmi snadný. Oproti jiným pokladním systémům je velmi přehledný, jednoduchý, logický, stabilní a hlavně rychlý.

Cena jednorázově za hardvare: 10 800 Kč bez DPH
Cena pronájmu software: 549 Kč bez DPH / měsíc

 

Váš úspěch v gastronomii

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty