FiskalPRO Obchod

FiskalPRO Obchod

Číslo zboží: 1011
Dostupnost: Na skladě

Prodej 9 990 Kč bez DPH


12 088 Kč s DPH

ks  
12 Lidí si právě prohlíži tento produkt
303.00000000
303 Lidí si koupilo tento produkt

V jednoduchosti je krása. Ve FiskalPRO Obchod je navíc extrémní praktičnost: Spojuje registrační pokladnu, tiskárnu účtenek a pokladní terminál do jediného zařízení.

Ušetříte za nákup několika přístrojů, na pokladním pultě vám nebudou překážet motaniny z kabelů a zákazníky obsloužíte rychle a bezbolestně.

Co je to registrační pokladna FiskalPRO Obchod 3v1

FiskalPRO Obchod je registrační pokladna s jednoduchým ovládáním, která zaujme svým ergonomickým designem a malými rozměry.

Skrývá v sobě tři zařízení v jednom. Registrační pokladnu, tiskárnu účtenek a platební terminál. Předností FiskalPRO Obchod je rychlé a bezpečné zpracování transakcí s možností rozšíření o doplňkové funkce, např. věrnostní systémy.

Díky rychlé tiskárně účtenek je ideální do provozoven s větším počtem tištěných účtenek. LAN verze neobsahuje baterii pro mobilní provoz.


Registrační pokladna

Ne každý uživatel si potrpí na přechytralé pokladní systémy: Tlačítková EET registrační pokladna FiskalPRO uspokojí malé živnostníky, kteří hledají spolehlivé zařízení připravené na nápor dychtivých zákazníků.

Do ruky padne jako ulitá. Během obsluhování vám pomůže zářivě podsvíceným displejem s vysokým kontrastem a klávesnicí s odolnými tlačítky. Nabízí neomezený počet PLU a zajišťuje jednoduchou správu prodejních artiklů.

Malé řešení lehce rozšíříte díky portům Ethernet, USB Host, USB Client, RS232, RJ11, do kterých napojíte čtečku čárových kódů, zákaznický displej i pokladní zásuvku.

Tiskárna účtenek

Díky zavedení EET je teď pokladní účtenka taková „modla“. Bez ní už nedáte ránu, takže tiskárna účtenek patří do povinné výbavy každého živnostníka.

Registrační pokladna FiskalPRO Obchod je plně vybavena: Disponuje nízkonákladovou zabudovanou termotiskárnou, která dokáže vytočit termo kotoučky tak rychle, že nestačíte ani hnout brvou.

Nebo chcete své řešení upgradovat na EET? Registrační pokladna FiskalPRO Obchod připojená jako tiskárna tento problém zvládne. Tisk probíhá standardním EPSON protokolem. Stačí z vaší pokladny vytisknout na FiskalPRO a EET máte vyřešeno.

Platební terminál

EET máme vyřešené, tisk účtenek taky. Malá registrační pokladna myslí i na přijímání peněz. Integrovaný platební terminál „sfoukne“ všechny typy platebních karet – kontaktní i bezkontaktní. A hotovost? Samozřejmě. Ideálně s pokladní zásuvkou.

Nezáleží na tom, u jaké banky máte účet, nebo jestli ji někdy změníte. Registrační pokladna FiskalPRO Obchod si ví rady.

FiskalPRO Obchod je terminál prověřený milióny zákazníků po celém světě. Chcete být stejně spokojení?

CLOUD

Nechcete riskovat, že se vám důležitá data z registrační pokladny někam zatoulají? FiskalPRO Obchod vás nenechá ve štychu. Podporuje automatické odesílání a ukládání nepostradatelných informací o transakcích, prodeji a všech dat, která využíváte při analýze prodeje.

Při náhlém výpadku proudu se vám nestane, že ztratíte prodejní statistiky. Portál FiskalPro zálohuje elektronické účtenky žurnálu, umožňuje řízení provozoven online odkudkoliv a jednoduchou správu prodejních položek PLU. 


 

Neumíte si představit, jak vám jako malým živnostníkům může EET pokladna 3v1 pomoci? Shlédněte video.


S registrační pokladnou FIskalPRO zvládnete podnikání snadno i vy!

Jediné zařízení připravené na EET s platebním terminálem a tiskárnou účtenek za vás udělá půlku otravné práce. 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty