FiskalPRO Obchod - Do 50 položek

FiskalPRO Obchod - Do 50 položek

Číslo zboží: 1030
Dostupnost: Na skladě

Prodej 6 900 Kč bez DPH


8 349 Kč s DPH

ks  
28 Lidí si právě prohlíži tento produkt
320.00000000
320 Lidí si koupilo tento produkt

Pátráte po tlačítkové EET pokladně, která umí všechno? Jste na stopě: FiskalPRO Obchod spojuje registrační pokladnu, pokladní tiskárnu a platební terminál v jedno zařízení. Padne do ruky a nahradí několik přístrojů.

Odolná mašinka přežije díky odolným tlačítkům a robustní konstrukci i hrubější zacházení. Proto registrační pokladnu FiskalPRO Obchod užijí všichni drobní živnostníci a řemeslníci, kteří účtují méně položek.

Co je to registrační pokladna FiskalPRO Obchod 3v1

FiskalPRO Obchod je registrační pokladna, která vyniká jednoduchým ovládáním, ergonomickým designem a kompaktními rozměry.

I když se jeví jako malý nenápadný přístroj, skrývá v sobě hromovou sílu: Spojuje tři zařízení – tlačítkovou registrační EET pokladnu, zabudovanou tiskárnu a rychlý platební terminál. Tato kombinace vám bude každý den perfektně k ruce.

FiskalPRO Obchod rychle a bezpečně zpracovává transakce. Navíc ji jednoduše rozšíříte o doplňkové funkce, např. věrnostní systémy. 

Registrační pokladna

Elektronická evidence tržeb rozšiřuje svá chapadla, ale vy zůstaňte v klidu. Tlačítková pokladna si s EET poradí. K tomu dobře padne do ruky, skvěle vypadá a díky podsvícenému displeji a klávesnici s odolnými tlačítky se ovládá jedna radost.

FiskalPRO Obchod překvapí neomezeným počtem PLU a zaručuje jednoduchou správu prodejních artiklů.

Rozšiřte FiskalPRO díky portům Ethernet, USB Host, USB Client, RS232, RJ11, do kterých napojíte skener čárových kódů, klávesnici, pokladní šuplík aj.

Tiskárna účtenek

Výhody registrační pokladny pro živnostníky a řemeslníky spočívají v její kompaktnosti: Na odolných a dobře ovladatelných tlačítkách rychle namarkujete a ihned vám z ní vyjede pokladní účtenka.

Nízkonákladová integrovaná termotiskárna zvládne obsloužit zástupy zákazníků, aniž by vás zdržovala v práci.

Pokud máte stávající řešení, které nelze upgradovat na EET, FiskalPRO zase pomůže. Stačí propojení s vaším pokladním systémem a rázem jste na elektronickou evidenci připraveni. Zmáčknete čudlík a tisknete.

Platební terminál

S registrační pokladnou FiskalPRO vás nepřekvapí žádná platební transakce – přijmete jakoukoliv kartu, načtete čip, spojíte se bezkontaktně. Dokoupením pokladního šuplíku namarkujete hotovost a s poukázkami si taky poradíte.

FiskalPRO umí přijímat platební karty bez ohledu na to, ve které bance máte dnes účet a zda banku někdy změníte.

Používejte FiskalPRO jako platební terminál prověřený milióny uživatelů po celém světě. 

CLOUD

Kdo zálohuje, má jistotu. Registrační pokladna FiskalPRO Obchod automaticky zálohuje a archivuje nepostradatelná data o transakcích a prodejích.

Portál FiskalPRO Obchod zálohuje elektronické účtenky žurnálu, umožňuje řízení provozoven online odkudkoliv a jednoduchou správu prodejních položek PLU.

Navíc se vám otevřou dveře k prodejním statistikám, které budete mít na cloudu stále k ruce. 


 

Chcete vidět, jak funguje tlačítková EET pokladna v praxi? Prohlédněte si video:


Pohodové pracovní dny můžete mít i vy!

Jediný přístroj zastoupí 3 zařízení. FiskalPRO vám ušetří peníze, a pomůže s každodenním pracovním shonem.

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty