FiskalPRO Mobilní

Číslo zboží: 1013
Dostupnost: Na dotaz

Prodej 12 950 Kč bez DPH


15 670 Kč s DPH

ks  
40 Lidí si právě prohlíži tento produkt
142.00000000
142 Lidí si koupilo tento produkt

Chcete mít účtování vyřešené jednou pro vždy, kompletně? Hledáte malé kompaktní řešení? FiskalPRO Mobilní kombinuje v jednom přístroji registrační pokladnu, pokladní tiskárnu a platební terminál.

FiskalPRO Mobilní se vyplatí všem malým živnostníkům, kteří vyžadují odolnost, intuitivní ovládání, rychlost účtování a nadstandardní výdrž baterie.

Co je to registrační pokladna FiskalPRO 3v1

Menší registrační pokladnu připravenou na EET, která svede rychle tisknout účtenky a zároveň se kamarádí s platebními kartami, na trhu těžko najdete.

FiskalPRO Mobilní se hodí „do krámu“ všem drobným živnostníkům, jež si nepotrpí na dotyková zařízení. Ovládá se odolnými podsvícenými tlačítky, která snesou vysoké zatížení i trochu špíny. Najde uplatnění v autoservisech, pneuservisech, elektroservisech, zámečnictví a všude tam, kde oceníte nenáročnou EET registrační pokladnu.

S jedním zařízením ovládnete účtování a zákazníkům se dostane plnohodnotné obsluhy. 


Registrační pokladna

Registrační EET pokladna v klidu přepluje všechny vlny elektronické evidence tržeb. Hlavní předností jsou však drobné rozměry, díky nimž ji lehce chytnete a zaúčtujete jednou rukou. Pomáhají tomu ergonomická podsvícená tlačítka a přehledný displej s vysokým kontrastem. Navíc disponuje neomezeným počtem PLU a zaručuje jednoduchou správu prodejních artiklů.

Je pro vás 3v1 málo? FiskalPRO rozšíříte i o periferní zařízení jako pokladní zásuvka či skener čárových kódů díky portům Ethernet, USB Host, USB Client, RS232, RJ11.

Tiskárna účtenek

Žádné zbytečné kabely, žádné další přístroje, které musíte dobíjet a starat se o ně. Malá EET registračka FiskalPRO má zabudovanou tiskárnu, která hravě vytiskne zákazníkovi účtenku.

S registrační pokladnou tak dostanete do ruky rychlou nízkonákladovou termotiskárnu, jež se postará i o fronty netrpělivě vyhlížejících zákazníků.

Nebo potřebujete do stávajícího řešení „nacpat“ EET? Připojte FiskalPRO Mobilní a máte po starostech. 

Platební terminál

Tím ale nekončíme: FiskalPRO Mobilní myslí také na to hlavní – na přijímání peněz za vykonané služby. Registrační pokladna je vybavená platebním terminálem, který provede platbu „po staru“ zasunutím karty i bezkontaktně.

Zmákne i platbu za hotové – pro dostatečný komfort si můžete EET registrační pokladnu rozšířit o pokladní zásuvku.

FiskalPRO svede přijímat platební karty z jakékoliv banky, i když ji v budoucnu změníte. 

CLOUD

Vyhněte se nemilým překvapením. Registrační pokladna FiskalPRO umí automaticky zálohovat informace o transakcích a prodeji. Vaše data zůstanou v bezpečí.

Při nehodě nepřijdete o prodejní statistiky. Portál FiskalPRO zálohuje účtenky žurnálu, dovoluje řízení provozoven online a jednoduchou správu prodejních položek PLU.

Navíc se vám otevře přístup k prodejním statistikám, které budete mít na cloudu stále přehledně k dispozici. 

 

Mrkněte, co přináší EET pokladna FIskalPRO malým živnostníkům v praxi. 


Chcete si FIskalPRO Mobilní vyzkoušet? Stavte se v našem showroomu.

Zjistíte, že padne do ruky a nabídne vám všechny potřebné funkce. Pro používání statistik připojíte smartphone k internetu – ihned zjistíte, jak úspěšný byl váš den. 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Podobné produkty