EET CUBE 10 + Pokladní systém PEXESO do 100 položek

Číslo zboží: 970
Dostupnost: Na skladě

Prodej 5 450 Kč bez DPH

Původní cena 9 015 Kč

ks  
15 Lidí si právě prohlíži tento produkt
292.00000000
292 Lidí si koupilo tento produkt

Elegantní, reprezentativní, praktické. Kompletní řešení EET Cube 10 složené z vyzrálého tabletu ASUS ZenPad s 10" dotykovým IPS displejem a přehledného softwaru PEXESO ozdobí vaši prodejnu. Přitom zaúčtujete jedním prstem.

Zbavte se zastaralého pokladního systému. Pečujte o zákazníky se šmrncovním a šikovným řešením EET Cube 10.


Co je to EET řešení Cube 10?

Ne každý živnostník potřebuje brutální sestavu, která je postavená z řady zbytečných funkcí, jež pokladní systém jenom přibržďují. Jednoduché EET řešení Cube 10 obsahuje přesně tolik funkcí, kolik drobný podnikatel potřebuje. Díky tomu software běží jako po másle, nikdy se nezasekne a je vždy připravený lámat vaše prodejní rekordy.

EET řešení Cube 10 se skládá z prvotřídního tabletu Asus ZenPad 10“ s hliníkovým stojanem, pokladního systému PEXESO do 100 položek, manuálu a dárku.
Překonejte EET vlnu s lehkostí pírka. Řešení EET Cube 10 vám nabízí dostatek funkcí za více než rozumnou cenu.


Jednoduché řešení kompletně připravené na EET

Jedna vlna elektronické evidence tržeb střídá druhou, ale vy zůstaňte v klidu. Všechna naše pokladní řešení jsou připravena na EET. Stejně tak aplikace PEXESO, která prošla důkladnou prověrkou na „place“, ale také profesionálním testováním. Ať při prodeji narazíte na jakoukoliv překážku, s PEXESEM ji přeskočíte s ladností prima baleríny.


Pokladní systém PEXESO do 100 položek v ceně

V pokladním řešení EET Cube 10 se na vás chystá šikovný pokladní systém PEXESO do 100 položek. Nenáročná a flexibilní aplikace umí s pokladnou divy: Intuitivní ovládání, řada funkcí usnadňující práci s položkami, účtování jedním dotykem, barevné a rychlé uživatelské prostředí, pestré variace přizpůsobení.

PEXESO si oblíbíte, protože jsme mysleli na všechno: Na celém vývoji EET pokladního systému PEXESO se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů.


ASUS ZenPad 10 – uhlazený silák

Věnujte se zákazníkům stylově. Tablet ASUS ZenPad 10 se vzhledem lázeňského šviháka překvapí robustním jádrem: 10“ širokoúhlým IPS displej, 4jádrový procesor Intel Atom x3-C3200, 2GB operační paměti, 8GB interní paměti, WiFi, Bluetooth 4.0, 2 kamery a další parametry ulehčí obsluze práci a zákazníkům nabídnou bleskový servis.


Elegantní designový stojan se zámkem

Vkusný designový stojan perfektně dotvoří celkový dojem z vašeho obchodu: Hliníková noha schová kabely vedoucí z EET pokladny, stojan jednoduše uchytíte k podkladní desce šrouby. Po zavíračce celý hardware zamknete a uchráníte jej proti nenechavcům. Bílé hladké plastové pouzdro navíc umožňuje snadnou údržbu.
Zákazníky příjemně překvapí, že se po prodejním pultu neplazí překážející kabely. Vaše prodejna bude s reprezentativním EET řešením vypadat o stupínek útulnější.


EET Cube 10 – z obyčejné pokladny top řešení

Chcete z jednoduchého EET řešení vystavit kompletního pokladního superhrdinu? Připojte k EET Cube 10 platební terminál, RFID čtečku, pokladní zásuvku. Nebo pokladní systém PEXESO do 100 položek upgradujte na plnou verzi a přihoďte k tomu některý z modulů: Mobilní skladník, Fakturace, Inventura, Věrnostní systém, Kameru… Vyberte si sami.

Obsah balení: Asus ZenPAD 10“, Kvalitní designový stojan, návod PEXESO, dárek

ASUS PAD Z300C - ZenPad 10 - iAtom x3-C3200, 10.1" IPS WXGA, 2G, 8G, WiFi

 

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme


Technické specifikace

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Displej 10,1" 1280*800 (WXGA), IPS
Operační systém Android 5.0 Lollipop
Procesor Intel Atom x3-C3200
Paměť 2GB LPDDR3
Uložiště 16GB EMMC
Bezdrátové datové sítě 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
Rozhraní 1 x Micro USB
  1 x Head phone/ Mic-in
  1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB

Záruka: 2 roky pro FO i PO, mezinárodní. Na toto zboží je možné do 5-ti pracovních dní od zakoupení uplatnit předprodejní reklamaci (výměna za nový kus).

* Tiskárnu lze bezproblému dokoupit (Všechny kompatibilní tiskárny jsou v příslušenství)Proč si vybrat PEXESO ?


20 let s vámi

Za vznikem vašeho oblíbeného PEXESA stojí firma AWIS Holding, a.s, která vytváří nejrůznější pokladní systémy už 20 let. Vše pečlivě konzultuje s nejrůznějšími odborníky z gastro provozů a obchodu a bere v úvahu i připomínky uživatelů systému.

PEXESO je takové, jaké ho chcete mít

Na PEXESU se podílelo 57 odborníků z nejrůznějších oborů, kteří přispěli svými zkušenostmi k jeho tvorbě. Proto, je přesně takové, jaké ho chcete mít. Flexibilní, barevné, rychlé, spolehlivé, s mnoha důležitými funkcemi a snadné na ovládání. Dokonce bylo nominováno v prestižní soutěži Zlatá Salima v roce 2014 na cenu Nejlepší software pro potravinářství.

Jsme tu pro vás 24/7

Chceme, abyste měli z PEXESA radost a užitek. Snažili jsme se ho vytvořit tak, abyste se v něm snadno vyznali, ale víme, že je lepší se zeptat, než dlouho bádat. Proto najdete v systému interaktivního průvodce, který se dá vypnout.

Jsme připraveni na EET a vy s námi

Naše pokladní systémy jsme pro vás ZDARMA připravili na EET (elektronickou evidenci tržeb), abyste mohli bez problémů pokračovat ve svém podnikání. V případě ztráty internetového připojení si systém udělá zálohu a vše bezpečně odešle, jakmile budete znovu online.


PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů

Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad programátorů, návrhářů uživatelského prostředí, testerů, EET odborníků a optimalizátorů. Více informací si můžete přečíst v článku “Představujeme PEXESO, pokladní systém nové generace”.

pexeso-apple-white pexeso-android-white Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém PEXESO ZDARMA pouze s omezením do 100 položek, neomezené PEXESO lze přikoupit jako pronájem nebo jednorázově. Výhody Pexesa Funkce Pexesa

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty