EET Obchod profi - Kompletní řešení

EET Obchod profi - Kompletní řešení

Číslo zboží: 1028
Dostupnost: Na skladě

Prodej 12 440 Kč bez DPH

Původní cena 19 348 Kč

ks  
38 Lidí si právě prohlíži tento produkt
397.00000000
397 Lidí si koupilo tento produkt

Kompaktní pokladna pro EET Obchod easy zvládne až 5 000 položek naráz. Přitom ji ovládnete tak snadno, jako byste s ní účtovali léta. Čím to?

EET software pro Windows AWIS Obchod easy v kombinaci s protřelým pracantem Acer 2v1 tvoří dokonalé duo, které vás společně s tiskárnou provede každodenním markováním „za ručičku“.

Co je to sestava EET Obchod profi

Kompaktní pokladní řešení pro živnostníky EET Obchod easy je jednoduchá sestava, kterou jsme optimalizovali na ideální poměr mezi jednoduchým ovládáním a vysokým výkonem. Tuto elektronickou pokladnu tak ocení převážně uživatelé obchodující se službami. Ani malé provozovny však tato EET sestava jedoucí na Windows nezklame.

EET pro živnostníky Obchod easy stojí na dvou základních kamenech: Kvalitní počítač Acer 2v1 disponuje dostatečným výkonem pro všechny možné úkony v obchodním systému. Počítač zvládá práci s více jak 5 000 položkami naráz. Ani při největší zákaznické špičce vás nezklame.

Na druhém pilíři ční spolehlivý pokladní systém AWIS Obchod easy. Proč easy? Přesně víme, co živnostníci potřebují. Proto jsme software pro elektronickou pokladnu naladili na jednoduchou notu – ovládání je snadné. Přitom jsme zachovali širokou škálu nastavení a funkcí v sekci Office pro manažery. 

EET pro Windows AWIS Obchod easy – jednoduché a zdatné

Sestavu EET Obchod easy jsme vybavili schopným pokladním systémem AWIS Obchod easy. Jednoduché a kompletní řešení podporující EET vám přinese spolehlivost s mnoha užitečnými funkcemi. Účtování přestane být pro živnostníky noční můrou – stane se pohodovou součástí běžného dne.

Acer 2v1 – více výkonu v jednom balení

Dvě jádra, operační paměť 4 GB a veliký harddisk tvoří jádro celé sestavy. Můžete se spolehnout, že i když k vám zavítá neobvykle vysoké množství zákazníků, pokladní software AWIS Obchod easy to zanechá klidný – výkonný Acer 2v1 utáhne i nečekané.

Malá tiskárna součástí EET balení

Tiskněte pokladní účtenky na vysokorychlostní terminální tiskárně, která je kompatibilní s pokladními systémy pro Windows AWIS. Kompaktní velikost a příjemný design ocení všechny menší provozy, kde je každý milimetr místa velice důležitý.

Kompletní řešení pro účtování hned po rozbalení

Sestava Obchod easy je kompaktní řešení pro EET, které po rozbalení snadno poskládáte – zapojíte počítač 2v1 se systémem AWIS Obchod easy, napojíte tiskárnu pokladních účtenek. Ihned jste připraveni „odbavit“ všechny vaše zákazníky.

EET Obchod easy – rozšíření pro komfort

Chcete EET řešení ještě více vylepšit a usnadnit si podnikání? Přikupte si v našem e-shopu k sestavě EET Obchod easy platební terminál, čtečku karet, pokladní zásuvku. Nebo se vybavte rozšiřujícími moduly a udělejte ze sestavy nekompromisního partnera.

Obsah balení: Acer 2v1 18.5", pokladní software AWIS Obchod easy, pokladní tiskárna

Marek Vaušt, EET se nebojíme, my to s ním umíme

 

Technické specifikace

Název Data
Informace z webu pokladny-systemy.cz
Processor Model J3060
Processor Core Dual-core (2 Core)
Processor Speed 1.60 GHz
Burst Frequency 2.48 GHz
RAM 4 GB
HDD 500 GB
Screen Size 47 cm (18.5")
Screen Resolution 1366 x 768
Aspect Ratio 16:9
Power Supply Wattage 65 W

 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

Pokladna Awis nám velmi ulehčila podnikání a my se tak můžeme věnovat zlepšování služeb našim spokojeným zákazníkům.

Hana
majitelka
Hospůdka Ve Dvoře

Pokladní systém využíváme již 5 rokem a spokojenost jen roste. Komplexní služby, které pokladní systém Awis nabízí, řídí restauraci skoro samy.

Miroslav
majitel
Restaurace Na Břehu

Bez awisu si již nedokážu vedení restaurace představit. Mnoho modulů a přehlednost mi ulehčuje každý den práci. Jsme rádi, že nám pomáháte.


majitel
Pho original

Příslušenství

Podobné produkty