Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Číslo zboží: 756
EAN: 8595626691003
Dostupnost: Na skladě
22 900 Kč bez DPH
27 709 Kč s DPH
ks  

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchodpokladní software AWIS OBCHOD, PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, LCD monitor (repas), termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display, pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů. Při účtování položek pomocí čtečky čárových kódů se zboží automaticky odečítá ze skladu či více skladů. Pokladna dále nabízí možnost propojení s ekonomickými a účetními systémy POHODA a FlexiBee, což jsou moderní systémy určené pro daňovou evidenci malých a středních firem. Pokladna je plně lokalizovaná do anglického, ruského a slovenského jazyka.

LCD monitor

Kvalitní LCD monitor (repas) s úhlopříčkou 15 palců a vyváženými hodnotami kontrastu a jasu, zaručuje kvalitní obraz a přehlednost. Monitor pracuje v maximálním rozlišení 1280 x 1024 bodů, doba odezvy činní přijatelných 16 ms. K počítači se monitor připojuje pomocí klasického VGA D-Sub konektoru. Ergonomická norma TCO 99 zaručuje uživatelské pohodlí a bezpečnost i při dlouhodobé práci. 
 

Termo tiskárna A7

Bezkonkurenčně nejlepší pokladní termo tiskárna v černém provedení a vysokou rychlostí tisku až 200 mm za sekundu. Je výjimečně tichá, má brilantní tisk a automatickou řezačku. Snadno a rychle lze vyměnit roli papíru díky drop-in systému. Nabízí také tisk grafiky a čárových kódů ve svislém nebo vodorovném směru ve vysoké kvalitě. Pro připojení je použito sériové rozhraní. Standardem jsou výměnné konektory pro připojení a rozhraní pro automatické otevírání až dvou pokladních šuplíků.

Součástí ceny sestavy není instalace a školení, které provádíme po celé ČR. Pokladna je vhodná pro jakýkoliv typ obchodu, zboží či služeb, a bez omezení počtu produktů v databázi. Jedná se o repasované PC a repasovaný monitor.

(Obrázek je pouze ilustrativní).

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

TOP Příslušenství

Podobné produkty

Potřebujete pomoc s výběrem?
Vyplňte kontaktní údaje a náš tým se Vám ozve brzy zpět.