POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

Číslo zboží: 760
EAN: 8595626691001
Dostupnost: Na skladě
41 890 Kč bez DPH
50 687 Kč s DPH
ks  

Pokladní sestava ALU POS je vodě odolný ALL IN ONE PC s dotykovou obrazovkou, která je osazena operačním systémem Windows 7. Součástí sestavy je také termo tiskárna a pokladní software AWIS. Platební terminál je vhodný zejména pro restaurace, diskotéky, kluby, bary a kavárny.

Pokladní terminál AccuTouch

Tento dotykový 15" LCD monitor rozšiřuje velkou rodinu výrobků firmy Elo o spolehlivé, snadno propojitelné a multifunkční řešení, které může vyhovět požadavkům všech systémových integrátorů a OEM prodejců. Tiché bezventilátorové provedení a jeho kompaktně vestavitelné periférie dělají tento dotykový počítač ideální volbou pro obchod, služby, věrnostní programy, kioskové informační systémy, lékařství a lehký průmysl. Platební terminál AccuTouch je odporový pětivodičový touchscreen LCD monitor s velmi vysokou trvanlivostí proti většímu znečištění. Je odolný proti vodě a jiným tekutinám, má stabilní náklopný podstavec, který lze oddělit nebo obrátit pro případnou montáž na stěnu. Terminál obsahuje VESA montážní otvory, skryté kabely a postranní ovládání s uzamčením při užití na veřejnosti dostupném místě. K terminálu lze přidat tříproužkovou čtečku magnetických karet (MSR) a zadní zákaznický displej.
 

Recenze

Systém Awis je pro nás od začátku obrovským přínosem a velkým pomocníkem, bez kterého si již provoz nedokážeme představit.

Filip
vedoucí
Pomáda bageterie Doodles

Díky systému Awis mám vše dokonale pod kontrolou a naše studio by bez něj už nemohlo fungovat tak efektivně a dokonale jako funguje teď.

Mirka
majitelka
Egoline

Díky pokladnímu systému AWIS se můžeme starat jen o čerstvost našich produktů a dělat radost našim zákazníkům.

Ervin
majitel
Cukrárna Rio

Jsem specialista na zdraví a krásu vlasů a se systémem Awis na to mám mnohem více času než kdy před tím nejen díky jeho snadnému ovládání.

Michael
majitel
Michael Holinka .cz

Rád bych poděkoval za pokladní systém Awis, přehledný a lehce použitelný systém pro můj obchod s luxusním vínem.

Pavel
majitel
Pavel Vrzáček

Pexeso od Awisu nám umožňuje denně obsloužit více jak 500 klientů už téměř 3 roky. Děkujeme za Pexeso a jeho skvělé funkce.

Iveta
manažerka
Cafe Lavende

TOP Příslušenství

Podobné produkty